Spisak prijavljenih mentora 2018/2019

logo dabar

Statistika prijava:

PRIJAVE SU ZAVRŠENE.

Spisak prijavljenih mentora:

Ime mentora: Prezime mentora: Naziv škole: Mesto škole:
Milan Rajković Politehničk aškola „Milutin Milanković“ Kruševac
Tijana Neznanovic OŠ“Simeon Aranicki“ Stara Pazova
Nataša Majstrović Zmaj Jova Jovanović Ruma
Nataša Majstrović Zmaj Jova Jovanović Ruma
Milan Spasojević OŠ „Ilija Garašanin“ Aranđelovac
Milan Spasojević OŠ „Sveti Sava“ Aranđelovac
Dragana Simić Srednja stručna škola „4.juli“ Vrbas
Milana Dobrota Osnovna škola „Borislav Pekić“ Novi Beograd
Žarko Anđelković Branko Radičević Vranje
Barbara Miladinov Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
Tanja Olear Gojic OS,,Dragan Lukic“ Beograd
Aca Manić OŠ Radoje Domanović Vranje
Aca Manić OŠ Dositej Obradović Vranje
Милан Његомир Школски центар „Никола Тесла“ Вршац
Goran Nikolić Gimnazija „Borislav Petrov Braca“ Vršac
Светлана Његомир Школски центар „Никола Тесла“ Вршац
Milena Klarić IV gimnazija Beograd
Olivera Krstonošić Vuk Karadžić Crvenka
Dragana Milivojević Sveti Sava Požarevac
Dragana Milivojević Sveti Sava Požarevac
Svetlana Radin „Đura Jakšić“ Zrenjanin
Лидија Беретић  „Аврам Мразовић“ Сомбор
Marko Milinković Prva niška gimnazija „Stevan Sremac“ Niš
Јелена Јоксимовић ОШ „Борислав Пекић“ Нови Београд
Gordana Janevska „Dimitrije Todorović Kaplar“ Knjaževac
Marko Kljajić Boško Palkovljević Pinki Stara Pazova
Дејан Вукојевић „Брана Павловић“ Коњух
Sladjana Mačenovski Oš Vojislav Voka Savić Lazarevac
Velimir Radlovački Školski centar „Nikola Tesla“ Vršac
Александар Стевановић 9.мај Кололеч
Александар Стевановић Десанка Максимовић Косовска Каменица
Александар Стевановић 9.мај Кололеч
Александар Стевановић Гимназија Косовска Каменица
Tomislav Šeremet „Sremski front“ Šid
Vladimir Stepanović OŠ „Vožd Karađorđe“ Jakovo
Valentin Novačić OŠ“Prva vojvođanska brigada“ Novi Sad
Mirjana Jović OŠ „Dule Karaklajić“ Lazarevac
Svetlana Boškić OŠ “Đura Jakšić“ Srpska crnja Srpska Crnja
Jelena Savković OŠ“Dule Karaklajić“ Lazarevac
Dragan Ilić Prva niška gimnazija „Stevan Sremac“ Niš
Đura Pađan OŠ „Vladislav Ribnikar“ Vračar
Slavica Gomilanović OŠ „Đura Jakšić“ Oreškovica
Danijela Mitić OS Stevan Sremac Dobanovci Dobanovci
Sanja Ječmenica OŠ „Jovan Sterija Popović“ Beograd
Predrag Matović Gimnazija Mladenovac
 Biljana Ivanović SŠ „Nikola Tesla“ Leposavić
Sanja Ječmenica OŠ“Jovan Sterija Popović“ Beograd
Svetlana Mandić Gimanzija „Žarko Zrenjanin“ Vrbas
Darina Poljak OŠ Mlada pokolenja Kovačica Kovačica
Darina Poljak OŠ Lukrecija Ankucić Samoš
Darina Poljak OŠ Lukrecija Ankucić Samoš
Darina Poljak OŠ Stevan Dukić Beograd
Zoran Petrović OŠ „Dr Jovan Cvijić“ Smederevo Smederevo
Tatjana Alimpić OŠ „Jovan Cvijić“ Zminjak Zminjak
Dragana Radeka Osnovna škola „Desanka Maksimović“ Beograd
Danijelka Paunović OS“Milos Savić“-Lučica Lučica
Daniela Kostov Pejčev Osnovna škola „Hristo Botev“ Dimitrovgrad
Slađana Ristić Jovan Jovanović Zmaj Stopanja
Irena Lazarević OŠ „Dušan Jerković“ Ruma Ruma
Zoran Topalović OŠ „Meša Selimović“ Novi Pazar
Gordana Lonić OŠ,,Miroslav Antić“ Futog
Mirjana Rašić Mitić OŠ „Sveti Sava“ Niš
Violeta Majski Muzička škola „petar Konjović“ Sombor
Violeta Majski OŠ „Dositej Obradović“ Sombor
Jasna Lazarević Tehnika škola Smederevo
Violeta Majski OŠ „Dositej Obradović“ Sombor
Silvija Kerčov Sonja Marinković Zrenjanin
Снежана Марјановић Kosta Abrašević Resnik
Zoran Petrović OŠ „Dr Jovan Cvijić“ Smederevo Smederevo
Dušan Valent 15. Oktobar Pivnice Pivnice
Sonja Kiš „Jovan Sterija Popović“ Vršac
Ivan Milić Gimnazija Paraćin Paraćin
Milena Životić Ilić Deveta gimnazija „Mihailo Petrović Alas“ Novi Beograd
Miroslav Marković Sveti Sava Vladičin Han
Saša Matijašević Osnovna škola „Čegar“ Niš
Jelena Bulatović OŠ „Đura Jakšić“ Kikinda
Saša Matijašević Osnovna škola „Čegar“ Niš
Miroslav Marković Sveti Sava Gložane, Vlasotince
Danijelka Paunović OŠ“Miloš Savić“ Lučica Lučica
Jelena Bulatović OŠ „1.oktobar“ Bašaid
Dusan Stojanovic Kraljica Marija Ovča
Olgica Erdeljan Žarko Zrenjanin Kačarevo
Olgica Erdeljan Đura Jakšić Pančevo
Zagorka Pastor Tehnička škola Kikinda
Suzana Vučurović Srednja škola „Svetozar Miletić“ Novi Sad
Гордана Ћеранић Шеста београдска гимназија Београд
Danka Đokić Radojević Gimnazija „Takovski ustanak“ Gornji Milanovac
Dragana Stanisavljević OŠ „Radoje Domanović“ Beograd
Vesna Smuđa Gimnazija „Branko Radičević“ Stara Pazova
Biljana Gerov Stojan Ljubić Kosančić
Biljana Gerov Stojan Ljubić Kosančić
Irena Vidanović Gimnazija Pirot Pirot
Marija Ivanović Prva tehnička škola Kragujevac
Ivan Premović „Stana Balanin“ Lešak
Marjana Mladenović Josif Pančić Beograd
Jelena Pavlović Gimnazija „Svetozar Marković“ Jagodina
Драгана Чолаковић ОШ „Алекса Шантић“ Гајдобра
Dejan Vukadinović OŠ „Bratstvo-jedinstvo“ Bezdan (Sombor)
Dejan Vukadinović OŠ „Bratstvo jedinstvo“ Svetozar Miletić (Sombor)
Dejan Vukadinović OŠ „Mladost“ Prigravica (Apatin)
Dejan Vukadinović OŠ „Aleksa Šantić“ Aleksa Šantić (Sombor)
Stojanka Negovanović ETŠ „Mihajlo Pupin“ Novi Sad
Vanja Radević Aleksić Deveta gimnazija „Mihailo Petrović Alas“ Beograd
Nevena Perić OŠ „Dimitrije Davidović“ Smederevo Smederevo
Драгица Гњатовић Гимназија „Свети Сава“ Београд
Suzana Manic OS „Sveti Sava“ Pirot
Predrag Vukosavljević Posavski partizani Obrenovac
Šandor Doci Vladimir Rolović Beograd
Šandor Doci Vladimir Rolović Beograd
Šandor Doci Đura Jakšić Beograd
Šandor Doci Đura Jakšić Beograd
Tesmija Hinić OŠ“IVO LOLA RIBAR“ Sombor
Marina Nikolic Prva tehnicka skola Kragujevac
Negovan Filipović Gimnazija Kosovska Kamenica
Marija Andonović Radojević Osnovna škola Svetozar Marković Kragujevac
Svetlana Radlovački Školski centar „Nikola Tesla“ Vršac
Milanka Prijovic Vuk Karadzic Priboj
Tatjana Pantelić   Josif Pančić Beograd
Dušanka Galečić Gimnazija Branko Radičević Stara Pazova
Дијана Јовановић ОШ “Краљ Петар I“ Ниш
Snežana Bogavac Mihajlović Vožd Karadjordje Aleksinac
Наташа Симуновић ОШ „Ђура Даничић“ Београд
Ksenija Ilic Milorad Mica Markovic Mala Ivanca
Boban Stanković Vuk Karadžić Gnjilane-Šilovo
Ljiljana Zagorac Gimnazija „Svetozar Marković“ Niš
Bojana Satarić Srednja škola za ekonomiju, pravo i administraciju Beograd
Svetlana Bugarin Pantović Gimnazija „Stevan Puzić“ Ruma
Ljiljana Rehner Aleksa Šantić Stepanovićevo
Gorica Njegovanović OŠ „Mihajlo Pupin“ Beograd, Zemun
Miroslav Ilić Deveta gimnazija „Mihailo Petrović Alas“ Beograd
Goran Bradić OŠ „Miodrag Čajetinac Čajka“ Trstenik
Sonja Jovanović OŠ „Jefimija“ Obrenovac
Zorica Raković OŠ „Sveti Sava“ Kragujevac
Olivera Milosevic Gimnazija Mladenovac Mladenovac
Lidija Krsmanović Dositej Obradović Beograd
Lidija Krsmanović Dositej Obradović Beograd
Дејан Вукојевић ОШ „Брана Павловић“ Коњух
Emilija Todorović OŠ „Pavle Savić“ Beograd
Vladimir Micić OŠ“Bratstvo jedinstvo“ Kucura
Vladimir Micić OŠ“Branko Radičević“ Ravno Selo
Милош Марковић Краљ Александар I Горњи Милановац
Валентина Златковић „Краљ Петар Први“ Ниш
Sanja  Glišović Kostić Ekonomsko-trgovačka škola „Knjaz Miloš“ Gornji Milanovac
Милош Марковић ЕТШ “Књаз Милош” Горњи Милановац
Danijela Stajić ETŠ Nikola Tesla Niš
Verica Pavlovic OŠ „Dule Karaklajić“ Lazarevac
Vladimir Ristić Sveti Sava Pirot
Gordana Petrović Mašinska tehnička škola „14.oktobar“ Kraljevo
Svetlana Ilić OŠ Milivoj Petković – Fećko Platičevo
Verica Radović Elektrotehnička škola „Nikola Tesla“ Beograd
Nataša Radeka Deveta gimnazija „Mihailo Petrović – Alas“ Novi Beograd
Јелена Бошковић Земунска гимназија Земун
Aleksandar Denic Vuk Karadzic Surcin
Aleksandar Denic Bosko Pavkovljevic Pinki Batajnica
Dusan Stojanovic Vasa Pelagic Beograd, Kotež
Violeta Branković OŠ „Rade Dodić“ Milutovac Milutovac
Владимир Шереметов „Боривоје Ж. Милојевић“ Крупањ
Dragan Krstic Desanka Maksimovic Kosovska Kamenica
Darko Carić OŠ „Vuk Karadžić“ Zrenjanin
Darko Carić OŠ „Žarko Zrenjanin“ Zrenjanin
Darko Carić Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
Aleksandar Tasić Treća beogradska gimnazija Beograd
Kristina Jovanoviv Branko Radicevic Negotin
Драган Драговић Медицинска школа Драгиња Никшић Сремска Митровица
Dragana Đurković OŠ,,Branko Radičević“ Negotin
Vesna Nikitović Gimnazija „Žarko Zrenjanin“ Vrbas Vrbas
Ljiljana Radosavljević Muzička škola „Jovan Bandur“ Pančevo
Dragana Jovic ETŠ „Rade Končar“ Beograd
Vesna Ignjatović OS,,Ujedinjene nacije“ Beograd
Slavica Stolić Srednja stručna škola Niš
Jelena Grujičić Zemunska gimnazija Zemun
Danijela Trajković Desanka Maksimović Kosovska Kamenica
Vesna Veljković Elektrotehnička škola „Rade Končar“ Beograd
Smiljana Novakov „2. oktobar“ Zrenjanin
Svetlana  Đikić OŠ „Stevan Sinđelić“ Kamenica Kamenica
Miloš Jotić Branko Radičević Negotin
Rejhan Zurapi Pavle Savic Beograd, Mirijevo
Dušica Vranić OŠ „Kralj Aleksandar I“ Gornji Milanovac
Вукан Поповић Основна школа „Иса Бајић“ Кула
Tesmija Hinić OŠ „Miroslav Antić“ Čonoplja
Вукан Поповић „Иса Бајић“ Кула
Žaklina Eftimovski Gimnazija „Svetozar Marković“ Niš
Jelena Nedin-Branković Prva niška gimnazija „Stevan Sremac“  Niš
Tatjana Mitić Prva niška gimnazija „stevan Sremac“ Niš
Ivan Milovanović OŠ „Branko Radičević“ Negotin Negotin
Marija Ilić OŠ ,,Bora Stanković“ Karavukovo
Немања Кричак ОШ“Стојан Новаковић“ Блаце Блаце
Biljana Nedić OŠ France Prešern i OŠ Ljuba Nenadović Rakovica, Čukarica, Beograd
Радисав Насковић Техничка школа“Прота Стеван Димитријевић“ Алексинац
DANICA BOGDANOVIĆ OŠ “ ĐURO STRUGAR „ Novi Beograd
Slađana Radivojević Gimnazija Smederevo
Mirjana Đurić Rada Šubakić Gruža
Dejan Pejčić Ekonomska škola Niš Niš
Dejan Pejčić Gimnazija „Bora Stanković“ Niš Niš
Aleksandra Božić OŠ „Stefan Dečanski“ Beograd, Železnik
Mr Gradimirka Popović Sveti Sava Kosovska Mitrovica
Brankica Petković Dimitrije Todorović Kaplar Knjaževac
Sanja Pavlović Osnovna škola“Milan Ilić Čiča“ Aranđelovac
Горан Станојевић Средња техничка ПТТ школа Београд
Srđan Temerinac Gimnazija „20. Oktobar“, Bačka Palanka Bačka Palanka
Srđan Temerinac OŠ“Žarko Zrenjanin“, Obrovac Obrovac
Srboljub Milosavljević Srednja škola Nikola Tesla Leposavić Leposavić
Srboljub Milosavljević Poljoprivredna škola Priština Lešak Lešak
Suzana Kostić OŠ „Branko Radičević“ Negotin
Maja Bosnić Svetozar Markovic Toza Novi Sad
Tatjana Pantelić Josif Pančić Beograd
Danijela Nikolić Sveti Sava Gornji Milanovac
Mirko Čeh Zemunska gimnazija Zemun
Olga Vujin OŠ „Ivo Andrić“ Beograd, Rakovica
Tamara Stoisavljevic Zemunska gimnazija Zemun
Marijana Jurić OŠ „Ilija Milosavljević Kolarac“ Kolari
Marijana Jurić OŠ „Svetitelj Sava“ Drugovac
Žana Pušić „Jovan Grčić Milenko“ Beočin
Marija Cvetković Gimnazija „Svetozar Marković“ Niš
Marijana Jurić OŠ „Dimitrije Davidović“ Smederevo
Zlatko Jovanović Osnovna škola “ Ognjen Prica“ Kolut
Zlatko Jovanović Osnovna škola “ Moša Pijade“ Bački Breg
Jelena Miloradov ETŠ „Mihajlo Pupin“ Novi Sad
Никола Ђорђевић Γимназија „Светозар Марковић“ Ниш Ниш
Никола Ђорђевић Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш Ниш
Edit Nađ OŠ “ SVETI SAVA „ RUMENKA
Aleksandar Rančić ‚‚Despot Stefan Lazarević‚“ Babušnica
Radmila Drakulić Tehnička škola Smederevo
Ana Puškić OŠ „Gavrilo Princip“ Beograd
Dragana Ćeranić „23.oktobar“ Sremski Karlovci
Dragan Djordjevic ETS „Mihajlo Pupin“ Novi Sad
Daniel Cvjetković Dule Karaklajić Lazarevac
Ljiljana Škorić OŠ „Sava Šumanović“ Erdevik
Igor Jevtić Mašinsko-elektrotehnička Paraćin
Srđan Kušaković Gimnazija Vrnjačka Banja Vrnjačka Banja
Erna Sakač Elektrotehnička škola „Mihajlo Pupin“ Novi Sad Novi Sad
Valentina Popovic Prva beogradska gimnazija Beograd
Јелена Хаџи-Пурић Математичка гимназија Београд
Јелена Хаџи-Пурић Математичка гимназија Београд
Natalija Stanić OŠ „Akademik Milenko Šušić“ Guča Guča
Jasna Radojičić OŠ „Mito Igumanović“ Kosjerić
Ružica Poluga Srednja škola „Dragačevo“ Guča Guča
Jasmina Aćimović „Branko Radičević“ Negotin
Dejan Dikić Ekonomska škola Niš Niš
Zdenka Lomjanski Sremski Front Šid
Vanja Radević Aleksić Deveta gimnazija „Mihailo Petrović Alas“ Novi Beograd
Duško Obradović „Veljko Petrović“ Sombor
Дејана Данчетовић OШ „Свети Сава“ Косовска Митровица
Дејана Данчетовић ОШ „Свети Сава“ Косовска Митровица
Rada Marković OŠ „Kralj Aleksandar I“ Gornji Milanovac
Milica Kirćanski Žarko Zrenjanin Zrenjanin
Marina Čeperković Gimnazija Vrnjačka Banja
Rada Marković OŠ „Kralj Aleksandar I“ Gornji Milanovac
Smiljana Novakov OŠ „Uroš Predić“ Orlovat
Robert Živanov Školski centar „Nikola Tesla“ Vršac
Danimirka  Miljković OŠ „Jelena Ćetković“ Beograd, Zvezdara
Милош Петровић ОШ ,,Вук Караџић“ Житковац
Duša Vuković Računarska gimnazija Beograd
Duša Vuković Matematička gimnazija Beograd
Vesna Mijić „Đura Jakšić“ Čurug
Vesna Mijić „Dositej Obradović“ Novi Sad
Gabrijela Milenković TŠDU“Nikola Tesla“ Kostolac Kostolac
Igor Petuhov Školski centar „Nikola Tesla“ Vršac Vršac
Vena Kosanović Ekonomska  skola Nis
Светлана Болманац „Сремски Фронт“ Шид
Snežana Isaković „Vukova spomen škola“ Tršić
Slađana Nikolić OŠ“Ljubica Radosavljević Nada“ Zaječar
Anita Topalović OŠ “ Veljko Dugošević“ Ruma
Anita Topalović OŠ“ Ivo Lola Ribar“ Ruma
Milanka Stojković ,,Desanka Maksimović“ Kovin
Dragana Nisić Jakovljević OŠ „Ivo Andrić“ Radinac Radinac
Slađana Pelić OŠ „Sremski front“ Šid Šid
Vesna Mauković OŠ „Sremski front“ Šid Šid
Dobrila Presečković OŠ „Sremski front“ Šid Šid
Sonja Vlahović-Nikolić Gimnazija „Svetozar Marković“ Niš
Igor Spasić Srdenja škola Kladovo Kladovo
Драгица Болманац „Бранко Радичевић „ Шид
Zoran Marinković OŠ.“Milena Pavlović Barili“ Višnjička Banja, Palilula,  Beograd
Milica Jovanovic OS“Sveti Sava“ Plemetina
Jovan Sandić Srednja škola „Svetozar Miletić „, Novi Sad Novi Sad
Milan Ivanović Gimnazija „Bora Stanković“ Niš
Boban Milenković Učitelj Tasa Niš
Boban Milenković Gimnazija „9. maj“ Niš
Željka Bojić OŠ „Janko Veselinović“ Šabac
Biljana Popović OŠ  „Žarko Zrenjanin“ Apatin
Zlatko Jovanović Laza Kostić Gakovo
Снежана Мијаиловић Гимназија “Таковски устанак” Горњи Милановац
Branislava Stojaković Sveti Sava
Miodrag Ćiković OŠ „Vuk Karadžić“ Bač
Miodrag Ćiković OŠ „Moša Pijade“ Bačko Novo Selo
Miodrag Ćiković OŠ „Ivo Lola Ribar“ Plavna
Milorad Đorđević Živomir Savković Kovačevac
Milorad Đorđević Živomir Savković Kovačevac
Ružica Vukelić „Nikola Tesla“ Kljajićevo
Mr Gradimirka Popović Sveti Sava Kosovska Mitrovica
Igor Lazaroj Gimnazija „Borislav Petrov Braca“ Vršac
Tanja Olear Gojić OŠ,,Dragan Lukić“ Beograd
Vukica Grbić Zemunska gimnazija Zemun
Božidar Bekonja OŠ „Vuk Karadžić“ Priboj
Sanja Dačević OŠ“ Braća Baruh“ Beograd
Jelena Veljović Mijailović O Š „Treći kragujevački bataljon“ Kragujevac
Danijela Danić Kuručev Tehnička škola Zrenjanin
Olga Vujin OŠ „Ivo Andrić“ Beograd, Rakovica
Olgica Mihajlovic OŠ „Ljubica Radosavljević Nada“ Zaječar
Sofija Vlajin OS“ Sveti Sava“ Sremska Mitrovica
Jelena Vukelić OŠ ,,Sremski front” Šid
Zorica Varga O.Š.Sremski front Šid
Mirjana Milić Rade Dodić Milutovac
Bojan Krstić Vasa Pelagić Leskovac
Bojan Krstić Nikola Skobaljić Veliko Trnjane Leskovac
Vanja Stojanovic 9 srpska brigada Boljevac
Vanja Stojanovic 9 Spska Brigada Boljevac(Srbija)
Радисав Насковић Техничка школа“Прота Стеван Димитријевић“ Алексинац
Aleksandar Reljin Mladost Vrsac
Мирјана Суботић ОШ „Вукова спомен школа“ Тршић Тршић
Мирјана Суботић Кадињача Лозница
Biljana Ivanović SŠ „Nikola Tesla“ Leposavić
Snežana Popović OŠ „Braća Novakov“ Silbaš
Snežana Popović OŠ „Mileta Protić“ Tovariševo
Vesna Petković OŠ“Dragan Lukić“ Novi Beograd
Zorana Tošić Deveta gimnazija „Mihailo Petrović Alas“ Novi Beograd
Violeta Velimirovic Ljubica Radosavljevic Nada Zajecar
Mirjana Zivic Todorovic os.,,Dusan Radovic“ Nis Nis
Boban Jovanović OŠ“Sreten Mladenović Mika“ Niš
Milijana Krasojević OŠ “Radoje Domanović” Niš Niš
Tatjana Andrejevic OS Sreten Mladenovic Desimirovac
Tatjana Andrejevic OS Sreten Mladenovic Luznice
Gordana Stanojević „Kralj AleksandarI“ Beograd
Miloš Baković OŠ „Desanka Maksimović“ Kovin
Borivoje Đurović Tehnička škola Smederevo
Катарина Милутиновић „9. srpska brigada“ Boljevac
Катарина Милутиновић „9. српска бригада“ Бољевац
Nada Zlatanović OŠ „Bora Stanković“ Karavukovo
Nada Zlatanović OŠ „Vuk Karadžić“ Deronje
Dragica Vanka-Murišić OŠ „Stevan Sremac“ Dobanovci
Zorica Savić „Svetislav Mirković Nenad“ Mala Plana
Zorica Savić „Svetislav Mirković Nenad“ Mala Plana
Dragana Pušić „Svetozar Miletić“ Vrbas
Dragana Pušić „Vuk Karadžić“ Bačko Dobro Polje
Jelena Gajic OŠ Crnjanski Jagodina
Suzana Mijailović OŠ Crnjanski Jagodina
Miodrag Lazic OŠ Bora Stankovic Guberevac Bogojevce Guberevac
Snežana Cvejić OŠ “Kralj Aleksandar I“ Beograd
Jelena Subin E-gimnazija Novi Sad
Milijana Grković OŠ „Dušan Jerković“ Inđija
Milica Petrović OŠ „Sveti Sava“ Čitluk
Biljana Šutić OŠ „Aleksa Šantić“ Gajdobra
Biljana Šutić „Sveti Sava“ Bačka Palanka
Biljana Šutić „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
Miomirka Saičić OŠ Mihailo Petrović Alas Beograd
Ljiljana Jankovic Ljuba Nesic Zajecar
Драган Петровић МТШ „14. октобар“ Краљево
Biljana Kalafatić OŠ „Petefi Šandor“ Novi Sad
Љиљана Рехнер „Алекса Шантић“ Степановићево
Mirjana Stanojević OŠ „Veljko Dugošević“ Beograd (Zvezdara)
Danijel Nosal OŠ „Jan Kolar“ Selenča
Danijel Nosal OŠ „Jan Kolar“ Selenča
Danijel Nosal OŠ „Jan Kolar“ Selenča
Ivana Novaković „“Kralj Aleksandar Karađorđević“ Mačvanski Prnjavor
Sonja Jovanović OŠ „Branko Radičević“ Velika Moštanica
Sanja Mitrovic Jovan Jovanovic Zmaj Krusevac
Katarina Milutinović OŠ „Vuk Karadžić“ Bor
Đorđije Novović Srednja škola „Sveti Trifun“ sa domom učenika Aleksandrovac
Sanja Mitrovic Jovan Jovanovic Zmaj Krusevac
Nevena Trifunović Stanislav Binicki Jasika
Nevena Trifunović Stanislav Binicki Jasika
Nebojša Varnica gimnazija „Sveti Sava“ Požega Požega
Dejana Vasiljević OŠ „Sonja Marinković“ Subotica
Anka Salčak „15. oktobar“ Pivnice
Nataša Stojković „Aleksinačka gimnazija“ Aleksinac
Goran Stanojević OŠ “Ratko Mitrović“ Čačak
Goran Stanojević OŠ “22.decembar“ Donja Trepča
Ivica Bekrić OŠ Knez Lazar Veliki Kupci
Srđan Ilijev OŠ „Dr Aleksandar Sabovljev“
Srđan Ilijev OŠ „Dositej Obradović“ Farkaždin
Srđan Ilijev Техничка школа Zrenjanin
Kokan Janković OŠ „Stefan Nemanja“ Niš
Jelena Lojović OŠ „Ivo Lola Ribar“ Sutjeska
Slobodan Atanasov Ekonomsko-trgovinska škola Stara Pazova
Kristijan Cincar OS Olga Petrov Radisic Vrsac
Kristijan Cincar SC Nikola Tesla Vrsac
Kristijan Cincar Poljuprivredna skola „Vrsac“ Vrsac
Slavica Delić Marković Medicinska škola „Dr Miša Pantić“ Valjevo
Karolj Kiralj ETŠ Mihajlo Pupin Novi Sad Novi Sad
Gradimirka Nikolić Jastrebački partizani Merošina
Nemanja Jojić Draževac Draževac
Nemanja Jojić Knez Sima Marković Barajevo
Nebojša Jovanović OŠ „Stana Bačanin“ Lešak Lešak
Goran Kozić O Š „Dositej Obradović“ Bela Crkva
Dragica Lazić Jefimija Obrenovac
Suzana Stankov Gimnazija Novi Kneževac
Milica Dragojlović OŠ „Gavrilo Princip“ Beograd – Zemun
Saša Šipka oš Jovan Popović Beograd, Karaburma
Stana Polovina ETS „Mihajlo Pupin“ Novi Sad
Vladimir Rajić Vuk Karadžić Požarevac
Goran Stanojević Kotraža Kotraža
Goran Stanojević Kotraža Kotraža
Bojana Milojkovic OS“Miloje Zakic“ Kursumlija
Marko Piperac OŠ „Miroslav Antić“ Niš
Небојша Лазаревић Алексиначка гимназија Алексинац
Milorad Ivančević Gimnazija Laza Kostić Novi Sad
Бранислав Тарлановић Краљ Александар Карађорђевић Прњавор
Danijela Bojović  „Knez Sima Marković“ Barajevo
Slavica Lacković Kralj Aleksandar Karađorđević Prnjavor
Ivana Novaković Stojan Novaković Šabac
Jelena Petrov OŠ „Svetozar Miletić“ Titel
Марица Цаковић „Владимир Перић Валтер“ Пријепоље
Snezana Vasiljevic Dositej Obradovic Nis
Nataša Stefanović Tehnička škola Zaječar Zaječar
Snežana Conić Tehnička škola Zaječar Zaječar
Dragan Milić Tehnička škola Zaječar
Mirko Mladenović Gimnazija „Svetozar Marković“ Niš
Milka Majkić OŠ „Vasa Stajić“ Novi Sad
Kristina Stojiljkovic OS „25.maj“ Donja Lopusnja
Tomislav Mitrovic 25.maj Donja Lopusnja
Maja Rakić OŠ „Nada Purić“ Valjevo
Maja Rakić OŠ „Dragoljub Ilić“ Dračić
Dusan Grujic Tehnicka skola Obrenovac Obrenovac
Миломир Илић Гимназија у Куршумлији Куршумлија
Миломир Илић ОШ „Милоје Закић“ Куршумлија
Ljiljana Pantovic OS ,, Dragisa Lukovic Spanac“ Kragujevac
Biljana Lukić Srednja škola „Miloje Vasić“ Veliko Gradište
Smiljka Radulović OŠ „Jožef Atila“ Novi Sad Novi Sad
Милорад Иванчевић Гимназија „Лаза Костић“ Нови Сад
Дражен Алексић Зрењанинска гимназија Зрењанин
Душица Мацура OŠ „Sremski front“ ŠID
Adamka Barčikin ,,Sremski  front,, Šid
Marko Svičević XIII beogradska gimnazija Beograd
Dejan Stakić Karlovačka gimnazija Sremski Karlovci
Jasmina Milenković Tehnička škola Obrenovac Obrenovac
Zoran Fržop OŠ Đuro Strugar Novi Beograd
Nada Stojičević Elektrotehnička škola „Nikola Tesla“ Pančevo
Zoran Pavlovic O.Š. ‚‚Djura Daničić‚‚ Beograd
Vladimir Spasić Mito Igumanović Kosjerić
Violeta Lazic OS“ Branko Radicevic“ Negotin
Dejan Rudnjanin MAŠINSKA TEHNIČKA ŠKOLA „14. OKTOBAR“ Kraljevo
Gordana Adamović OŠ „Desanka Maksimović“ Futog
Tatjana Delić Branko Radičević Kruševac
Mirjana Stanojević OŠ „Svetolik Ranković“ Aranđelovac
Aleksandra Pasarić osnovna škola Ruđer Bošković Beograd
Aleksandra Pasarić osnovna škola Ruđer Bošković Beograd
Goran Stanojević OŠ “22.decembar“ Donja Trepča
Jelena Brdar „Dositej Obradović“ Plandište
Predrag Cvetić OŠ“Stari grad“ Užice Užice
Spomenka Bakmaz OŠ Gabrilo Princip Zemun
Živka Milenović Tehnička škola Zaječar Zaječar
Владимир Стојшин ОШ „Др Јован Цвијић“ Зрењанин
Biljana Marković Ivo Lola Ribar Begaljica, Grocka
Sanja Dačević OŠ“Braća Baruh“ Beograd
Dušan Koprivica OŠ“Jastrebački partizani“ Merošina
Marija Bojković Aleksinačka gimnazija Aleksinac
Marija Bojković Aleksinačka gimnazija Aleksinac
Mladen Jovanović Miroslav Antić Niš
Оливера Журкић „Бранко Перић“, Основна школа, нема улице бб, 19257 Рудна Глава, 030585650, rudosbp@gmail.com Рудна Глава
Radmila Savić OS Braća Baruh Beograd
Biljana Pejčić Tehnička škola Vlasotince
Bilijana Pejčić OŠ ,,Sinipa Janić,, Vlasotince
Bojana Janković OŠ „Banović Strahinja“ Beograd
Slavuj Milić Tehnička škola „9. maj“ Bačka Palanka
Aleksandar Jovanović OŠ“Dositej Obradović“ Kruševac
Aleksandar Jovanović OŠ“Brana Pavlović“ Konjuh
Sandra Terzić ,,Dušan Radović“ Novi Sad
Bojan Marjanski Gimnazija Bečej
Natalija Jakovljev Politehnička škola Subotica
Katarina Veljković Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
Anita Topalović ‘Ivo Lola Ribar“ Ruma
Anita Topalović ‘ Veljko Dugošević“ Ruma
Hajnalka Milojević Vuk Karadžić Potočac
Hajnalka Milojević Gimnazija Paraćin
Vesna Anđelković ‘Dagiša Luković Španac“ Kragujevac
Marko Todorović Dimitrije Todorović Kaplar Knjaževac
Verica Papić-Filko STŠ „Mihajlo Pupin“ Kula
Čaba Černai OŠ „Čaki Lajoš“ Bačka Topola
Dragana Sekulic Pilipovic Gimnazija Zajecar
Tomislav Mitrovic 25.maj Donja Lopušnja
Goran Gojkov Vuk Karadžić Kikinda
Zlatica Gerov Tehnička škola Knjaževac
Olivera Mihailović Vi beogradska gimnazija Beograd
Tijana Augustinov Vuk Karadžić Bačka Palanka
Danijelka Paunović OŠ“Miloš Savić“ Lučica
Gordana Gatarić OŠ „Dositej Obradović“ Opovo Opovo
Marko Kukureković Bubanjski heroji Niš
Sasa Knezevic Srednja skola „Sveti Trifun“ sa domom ucenika Aleksandrovac
Predrag Savic Gimnazija Pirot Pirot
Ana Pravik OŠ “Rajko Mihailović” Banjani
Mladen Stefanović Vojna gimnazija Beograd
Jelena Momčilović Vuk Karadžić Leskovac
Jelena Arsenović OŠ „Vojvoda Stepa“ Beograd
Danijela Stefanović OŠ „Vuk Karadžić“ Žitkovac
Јелена Смиљковић ОШ „Уједињене нације“ Београд
Tanja Vrečko Mladost Novi Beograd
Svetlana Erceg TŠ “9.maj“ Bačka Palanka
Tanja Draganović OŠ,,Kole Rašić“ Niš
Đurica Maćoš „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Kneževac
Dragoslava Mihajlović JUOS“Svet Sava“ Bijeljinal
Danijelka Paunović OŠ“Miloš Savić“ Lučica
Ivica Bogdanović Tehnička škola knjaževac
Marija Veljović Osnovna škola „20.oktobar“ Beograd
Nemanja Gmizić Nikolaj Velimirović Šabac
Ненад Ђапић Иван Горан Ковачић Станишић
Ankica Marić OŠ „Dositej Obradović“ Putinci
Marina Mitic Zafirovic Predrag Devedzic Vranjska Banja
Miodrag Krstić Ekomomska škola Niš Niš
Тамара Стојановић Краљ Петар I Ниш
Milena Krstić ETŠ „Nikola Tesla“ Niš Niš
Denis Tufekčić OŠ „Sveti Sava“ Bačka Palanka
Milica Zvekić OŠ „Đorđe Natošević“ Novi Sad
Tanja Savić OŠ“Branko Radičević“ Maradik
Jovana Jović Metropolitan IT gimnazija Niš, Srbija
Ljiljana Lukić Anđelković OŠ Dositej Obradović Kruševac
Boris Duraković OŠ „Vera Miščević“ Surduk
Jadranka Samopjan OŠ „Aleksa Šantić“ Gajdobra – Nova Gajdobra Gajdobra
Dragana Jojić „Vuk Karadžić“ Crvenka
Александра Солодатовић OШ,,Браћа   Барух“ Београд
Snežana Lučić 20. oktobar Sivac
Predrag Savić Ginazija Pirot Pirot
Aleksandar Stojković OŠ“Sreten Mladenović Mika“ Niš
Vladan Obradović Goran Ostojić Jagodina
Vladan Obradović Ljubiša Urošević Ribare
Jadranka Samopjan OŠ „Aleksa Šantić“ Gajdobra
Aleksandar Jovanović OŠ“Dositej Obradović“ Kruševac Kruševac
Aurel Gava Elektrotehnička škola “Nikola Tesla“ Pančevo Pančevo
Ivan Premović Srednja škola „Kraljica Jelena“ Raška
Jelena Grubić OŠ „Rastko Nemanjić – Sveti Sava“ Nova Pazova
Таnja Vrečko Mladost Novi Beograd
Saša Knežević Srednja škola „Sveti Trifun“ sa domom učenika  Aleksandrovac
Biljana Ilić SŠ „Dušan Trivunac Dragoš“ Svrljig
Jasmina Stričević Tehnička škola „Ivan Sarić“ Subotica
Ivana Sekulić Politehnička škola Subotica
Jelena Brdar “ Dositej Obradović „ Plandište
Marija Milošević Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
Irena Mančić OŠ“ Sveti Sava“ Pirot
Dragana Đurić OŠ „Stevan Jakovljević“ Paraćin
Dragana Đurić OŠ „Stevan Jakovljević“ Paraćin
Ankica Marić OŠ „Petar Kočić“ Inđija
Boško Radovanović Srednja tehnička PTT škola Beograd
Andjela Djorovic OŠ „Jovan Ristić“ Borča Beograd
Ljiljana Lukić Anđejković Dositej Obradović Kruševac
Irena Mančić ,,Sveti Sava“ Pirot
Andrijana Dinic Branko Krsmanovic Donja Mutnica
Tomislav Tomislav 25.maj Donja Lopusmja
Kristina Stojiljkovic 25. maj Donja Lopusnja
Jasminka Ristić  Sveti Sava Beograd
Jelena Grubić OŠ „Rastko Nemanjić – Sveti Sava“ Nova Pazova
Ljiljana Pantovic Dragisa Lukovic Spanac Kragujevac
Ivana Krivokapić Mašinska tehnička škola „14.oktobar“ Kraljevo
Jelena Todorović OŠ „Žarko Zrenjanin“ Novi Sad Novi Sad
Nada Zlatanovic OŠ „Branko Radičević“ Odžaci
Nenad Šarić TŠ“ Ivan Sarić“ Subotica
Nebojša Jovanović OŠ „Stana Bačanin“ Lešak Lešak
Mira Vidačić „Slavko Rodić“ Banatsko Veliko Selo
Vesna Hrnjak Sivčev „Slavko Rodić“ Banatsko Veliko Selo
Miodrag Krstić Ekonomska škola Niš Niš
Jelena Vukobrat “Jovan Popovic” Kikinda
Dragana Milic Kole Rasic Nis
Nevena Pešić Stojan Novaković Blace
Biljana Bojović Prva osnovna škola kralja Petra II Užice
Dragana Marić Peruničić Vuk Karadžić Kruševac
Dragana Marić Peruničić Branko Radičević Kruševac
Марина Комарица Бранко Радичевић Прибој
Даница Ратковић „Владимир Перић Валтер“
Biljana Kosanović OŠ „Dimitrije Davidović“ Smederevo Smederevo
Ivana Bogdanović ETŠ „Mija Stanimirović“ Niš
Goran Najdovski OŠ „Vuk Karadžić“ Vranje
Zorica Najdovski Gimnazija „Bora Stanković“ Vranje Vranje
Jasmina Mladenović Gimnazija „Bora Stanković“ Vranje
Vojislav Stanišić Kreativno pero Beograd, Dedinje
Ankica Marić OŠ „Slobodan Bajić Paja“ Novi Karlovci
Nikola Krmpotić Tehnička škola „Ivan Sarić“ Subotica
Vladimir Stojšin OŠ „Dr Jovan Cvijić“ Zrenjanin
Александар Пешић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Алексиначки рудник
Gorica Đaković Doroški VOJNA GIMNAZIJA Beograd
Goran Ristic GGimnazija “ Svetozar Markovic “ Jagodina Jagodina
Младен Глигоријевић ОШ „Горан Остојић“ Јагодина
Nevena Pešić Stojan Novaković Blace
Rad.il Jovanlvic Stojan Novakovic Blace
Nenad Stanojević OŠ „Svetozar Marković“ Kraljevo Kraljevo
Silvija Dvorski OŠ „Feješ Klara“ Kikinda
Dragana Đoković OŠ „Kirilo Savić“ Ivanjica
Andrijana Dinic Stevan Jakovljevic Paracin
Andrijana Dinic Stevan Jakovljevic Paracin
Danka Mrdak “ Stevan Sremac“ Borča, Beograd
Anđela Đorović „Jovan Ristić“ Beograd
Vesna Milićević Natalija Nana Nedeljković Grošnica
Milica Đurđević Oš“Đorđe Natošević“ Novi Sad
Stevka Stančić OŠ „Slavko Rodić“ Bački Jarak
Stevka Stančić Srednja škola „Lukijan Mušicki“ Temerin
Radmila Jovanovic Stojan Novakovic Blace
Spomenka Bakmaz OŠ,,Gavrilo Princip“ Zemun
Radmila Hajder ETŠ Mihajlo Pupin Novi Sad
Јелена Тодоровић ОШ „Жарко Зрењанин“ Нови Сад Нови Сад
Danijela Ćuzović Gimnazija Sveti Sava Beograd
Nevena Pešić Stojan Novaković Barbatovac
Nevena Pešić Stojan Novaković Barbatovac
Nevena Pešić Stojan Novaković Barbatovac
Sanja Dačecić OŠ“Braća Baruh“ Beograd
Andrijana Dinic Branko Krsmanovic Donja Mutnica
Aranka Laslo Politehnička škola Subotica
Dušan Nikolić OŠ“Vuk Karadžić“ Doljevac
Đenđi Seleši Politehnička škola Subotica Subotica
Ivana Vlačić OŠ „Isidora Sekulić“ Pančevo
Biljana Ristić Užička gimnazija Užice
Milijana Aćimović Užička gimnazija Užice
Zorica Boškov Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
Zorica Boškov Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
Zorica Boškov Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
Татјана Сербез Средња техничка ПТТ школа Београд
Biljana Krstić Gimnazija „Bora Stanković“ Vranje
Stance Petrovic Dositej Obradovic Vranje
Njegoš Dragović „Vladimir Bukilić“ Tulare, Medveđa
Njegoš Dragović „Vasa Pelagić“ u Leskovcu Leskovac
Jelena Mudrić Tehnička škola „Nikola Tesla“, Šid Šid
Jelena Rakic Gimnazija Vuk Karadzic Trstenik Trstenik
Ankica Marić OŠ „Petar Kočić“ Inđija
Milan Lukić OŠ „Dositej Obradović“ Kruševac
Sonja Kovačević OŠ „Rastko Nemanjić – Sveti Sava“ Nova Pazova
Sonja Kovačević OŠ „Rastko Nemanjić – Sveti Sava“ Nova Pazova
Ivana Marković OŠ“Heroj Mirko Tomić“ Donji Krčin
Ivana Marković OŠ“Heroj Mirko Tomić“ Donji Krčin
Stefan Andjelkovic Kreativno pero Beograd, Savski venac
Milan Nikolić OŠ „Aca Sinadinović“ Aleksinac, Loćika
Jasmina Vukovljak OS,,Nikola Tesla“ Novi Sad
Jsmina Vukovljak Nikola Tesla Novi Sad
Jasmina Vukovljak OŠ „Nikola Tesla“ Novi Sad
jasmina vukovljak Nikola Tesla Novi Sad
Jasmina Vukovljak OS ,,Nikola Tesla“ Novi Sad
Jasmina Vukovljak OS,,Nikola Tesla“ Novi Sad
Jasmina Vukovljak os Nikola Tesla Novi Sad
Jasmina Vukovljak Gimnazija „Laza Kostić“ Novi Sad
Biljana Gmizić OŠ „Nikolaj Velimirović“ Šabac
Biljana Maksimović Žarko Zrenjanin Banatsko Novo Selo
Snežana Ivelja TŠ 9.maj Bačka Palanka
Bojana Orčić Kadijević Politehnička škola Subotica
Aleksandra Petrović Stejin OŠ „Isidora Sekulić“ Šajkaš Šajkaš
Dragan Kostić Karađorđe Velika Plana
Aleksandra Petrović Stejin OŠ „Branko Radičević“ Novi Sad
Jelena Ivanić OŠ “Dositej Obradović“ Opovo
Bojan Antić EGŠ „Nikola Tesla“ Jagodina
Татјана Сербез Средња техничка ПТТ школа Београд
Stevan Petrović Medicinska škola „7. april“ Novi Sad
Rada Radović „Aleksa Dejović“ Sevojno Sevojno
Ivona Grbeša OŠ Josipa Kozarca Semeljci Semeljci
Đenđi Seleši Politehnička škola Subotica Subotica
Biljana Markovic OS“RASKA“ Raska
Jasna Blagojevic TS  9.maj Backa Palanka
Milan Miladinović Nadežda Petrović Selo Sićevo
Dragana Latovljev IV gimnazija u Beogradu Beograd
Nadica Jovanović Zemunska gimnazija Zemun
Dragica Mitić Dr Arčibald Rajs Beograd
Ivana Berić Stančić Milan Uča Kumane
Ivana Berić Stančić Milan Uča Kumane
Biljana Markovic OŠ Raška Raška
Natalija Preradov Branko Ćopić Mladenovo
Natalija Preradov TŠ „9. maj“ Bačka Palanka
Predrag Stevanović OŠ „Laza Kostić“ Novi Beograd
Jelena Grujicic Zemunska gimnazija Zemun
Lidija Jović OŠ “ Dobrila Stambolić“ Svrljig
Milena Stevanović OŠ “ Dobrila Stambolić“ Svrljig
Milica Božović OŠ “ Dobrila Stambolić“ Svrljig
Mlađan Nikolić OŠ “ Dobrila Stambolić“ Svrljig
Biljana Novaković Šesta beogradska gimnazija Beograd
Jelena Ivanić OŠ “Dositej Obradović“ Opovo
Silvana Josić Tehnička škola 9.maj Bačka Palanka
Tatjana Mihaljević Dušan Jerković Inđija
Suzana Munćan OŠ „Sava Munćan“ Kruščica
Slađana Mačenovski Srednja muzička škola Marko Tajčević Lazarevac
Gorica Rakidžić “ Đura Jakšić“ Pančevo
Dušan Micić OŠ „Mihajlo Pupin“ Nova Galenika – Zemun
Borislav Vajagić Petar Kočić Inđija
Borislav Vajagić JovanPopović Inđija
Дејан Николић Основна школа „Јован Шербановић“Крепољин Крепољин
Miljan Jeremić Knjaževačka gimnazija Knjaževac
Ivan Jovanović Dušan Radović Pirot
Dejan Dobrić „Vuk Karadžić“ Negotin
Dejan Dobrić „Vuk Karadžić“ Negotin
Danijela Alurović Dragan Lukić Novi Beograd
Виолета Ђорђевић ОШ Јован Јовановић Змај Алексиначки рудник
Svetlana Veljkovic Kole Rašić Niš
Jelena Ivković OŠ“Ljuba Nenadović“ Beograd
Ivana Tanaskoić OŠ Raška Raška
Dušan Panić Tehnička škola 9.maj Bačka Palanka
Dušan Panić Tehnička škola 9.maj Bačka Palanka
Tatjana Vlajković Mašinska tehnička škola „14 oktobar“ Kraljevo
Inela Kadrić Dragan Lukić Novi Beograd
Dragana Mađarov Balog „Djura Jakšić“ Pančevo
Tanja Jovanovic OŠ “ Dragan Lukić „ Novi Beograd
Катарина Нешић Гимназија Куршумлија
Ljiljana Marković Jelena Ćetković Zvezdara, Beograd
Maja Kozomora Tehnička škola „9.maj“ Bačka Palanka
Mirjana Brankov Sveti Sava Stajićevo
Mirjana Brankov Mihajlo Pupin Idvor
Mirjana Brankov Gimnazija „Mihajlo Pupin“ Kovačica
Nebojša Živanović Gimnazija Inđija
Драгољуб Ђурић ОШ „Иван Горан Ковачић“ Станишић
Milica Nikolić Ivan Goran Kovačić Stanišić
Zoran Golubović 20 oktobar Beograd
Мира Кашерић ОШ „Гаврило Принцип“ Београд, Земун
Ljiljana Marković Jelena Ćetković Beograd, Zvezdara
Sunčica Malešević  Dositej Obradović Novi Sad
Jasa Protic TS „9. Maj“ Backa Palanka
Djordje Isakov TS „9.Maj“ Backa Palanka
Svetlana Maletin Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
Жарко Миленковић Светолик Ранковић Аранђеловац
Jovan Eror Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
Dragana Volarov Jovan Popović Kikinda
Nikola Rajevac Nada Purić Valjevo
Jelena Kerekeš Vuk Karadžić Crvenka
Ana Božović 20.oktobar Vrbas
Olivera Krstonošić Vuk Karadžić Crvenka
Dragana Lukić OŠ „Đorđe Natošević“ Novi Sad
Jovana Kodrić Žarko Zrenjanin Novi Sad
Stanka Matković Matematička gimnazija Beograd
Jelena Bursać TŠ „9. maj“ Bačka Palanka
Dragana Lukić OŠ „Đura Daničić“ Novi Sad
Aleksandar Milošević OS „Kralj Petar I“ Niš Niš
Dragana Lukić OŠ „Đura Daničić“ Novi Sad
Tanja Nešković OŠ „Mito Igumanović“ Kosjerić
Tanja Nešković OŠ „Mito Igumanović“ Kosjerić
Dalibor Todorović Sreten Mladenović Mika Niš
Dalibor Todorović Vuk Karadžić Niš
Dalibor Todorović Stanimir Veljković Zele Bojnik
Andrijana Stefanović OŠ „Boško Đuričić“ Jagodina
Miloš Ivezić OŠ „Dobrica Ćosić“ Velika Drenova
Miloš Ivezić OŠ „Rade Dodić“ Milutovac
Наталија Прерадов Вук Караџић Бачка Паланка
Jelena Đurđev Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj Novi Sad Novi Sad
Jelena Tasić Jovan Popović Sremska Mitrovica
Gordana Maksimović Gimnazija Kruševac
Danijelka Paunović OS“Milos Savić“ Lučica
Danijela Grujovic Sreten Lazarevic Prilike
Tatiana Nađ OŠ „15. oktobar“ Pivnice
KATARINA TRAJKOVIC OS.DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ Mirijevo
Драгана Радосављевић ОШ“Иван Горан Ковачић“ Нишка Бања
Драгана Станојевић ОШ“Иван Горан Ковачић“ Нишка Бања
Драгана Радосављевић OШ „Др Зоран Ђинђић“ Брзи Брод
Јасмина Милошевић ОШ „Др Зоран Ђинђић“ Брзи Брод
Radena Lončar OŠ“Braća Grulović“ Beška
Jelena Zeljković Osnovna škola „Ivan Gundulić“ Novi Sad
Tanja Martic Ivan Gundulic Novi Sad
Marija Nićiforovoć „Boško Đuričić“ Jagodina
Jelena Lončar Despot Stefan Lazarević Beograd
Slađana Jonić Tehnička škola „Prota Stevan Dimitrijević“ Aleksinac
Dejan Petković Tehnička škola „Prota Stevan Dimitrijević“ Aleksinac
Nada Nikolić Tehnička škola „Prota Stevan Dimitrijević“ Aleksinac
Mirko Mrdak OŠ „Sveti Sava“ Čačak Čačak
Dragan Paripović OS „Sveti Sava“ Cacak Čačak
Dragana Obradović OŠ „Ivan Goran Kovačić“ Niška Banja
Marija Pantovic Gimnazija Smederevo
Suzana Stošić „Ivan Goran Kovačić“ Niška Banja
Marija Karanović OŠ Zdravko Čelar – Čelarevo Čelarevo
Dragan Paripović OŠ „Sveti Sava“ Čačak Čačak
Marija Karanović OŠ Dositej Obradović – Novi Sad Novi Sad
Slavica Djordjevic OŠ „Sveti Sava“ Čačak Čačak
Marija Karanović OŠ Veljko Vlahović – Novi Sad Novi Sad
Драгана Радосављевић ОШ „Иван Горан Ковачић“ Нишка Бања
Јасмина Милошевић ОШ „Др Зоран Ђинђић“ Брзи Брод
Marija Karanović Srednja medicinska škola „Sveti Arhangel“ Novi Sad Novi Sad
Nemanja Kitanović 9. oktobar Prokuplje
Tatjana Rajić OŠ ,, Miloš Crnjanski“ Srpski Itebej
Marina Đurišić Matematička gimnazija Beograd
Dragana Nikolić Stojanović Anta Bogićević Loznica
Radovan Delibašić Ilija Birčanin Zemun Polje
Mlađan Nikolić Dobrila Stambolić Svrljig
Александар Зеленовић Техничка школа „9.мај“ Бачка Паланка
Klara Velišek Gimnazija Svetozar Marković Novi Sad
Жаклина Ђорђевић ОШ “ Иван Горан Ковачоћ“ Нишка Бања
Mijat Đurić Prva obrenovačka osnovna škola Obrenovac
Ivana Bogicevic OS“ Ivan Goran Kovacic“ Niska Banja
Ivana Bogicevic OS“Ivan Goran Kovacic“ Niska Banja
Mojca Verbič Peta beogradska gimnazija Beograd
Marko Čabrić Branko Krsmanović Donja Mutnica
Vesna Marković ETŠ Mihajlo Pupin Novi Sad
Olgica Erdeljan Žarko Zrenjanin Kačarevo
Jelena Bursać TŠ „9. maj“ Bačka Palanka
Saša Stanković TŠ „Rade Metalac“ Leskovac
Jelena Bursać Tehnička škola „9. maj“ Bačka Palanka
Дарко Станков „Ђура Јакшић“ Зрењанин
Дарко Станков „Јован Јовановић Змај“ Зрењанин
Bojan Maldenović Gimnazija Paraćin Paraćin
Milica Denić OŠ „9. oktobar“ Prokuplje
Душица Чича Михаило Петровић Алас Београд
Душица Чича Старина Новак Београд
Dejan Dobrić „Vera Radosavljević“ Negotin
Dejan Dobrić „Vera Radosavljević“ Negotin
Janko Hložan TŠ „9.maj“ Bačka palanka
Branka Toađer OŠ „Milan Đ. Milićević“ Beograd
Branka Toađer OŠ „Milan Đ. Milićević“ Beograd
Slobodan Damjanovic Ljupče Nikolić Aleksinac
Olivera Pesic Ivan Goran Kovačić Niška Banja
Zorica Nikoletić Gimnazija „Svetozar Marković“ Novi Sad
Aleksandar Petrović OŠ Kirilo Savić Ivanjica
Aleksandar Petrović OŠ Kirilo Savić Ivanjica
Filip Lončar Savremena gimnazija Beograd-Vračar
Duša Vuković Matematička gimnazija Beograd
boban nalic Tehnicka skola „9. maj“ Backa Palanka
Nikola Cvetanović Heroj Mirko Tomić Donji Krčin
Tatjana Blagojevic Branko Radicevic Sedlare
Duša Vuković Računarska gimnazija Beograd
Danijela Milojević Sutjeska Raška
Небојша Лазаревић Алексиначка гимназија Алексинац
Žaklina Eftimovski Gimnazija Svetozar Marković Niš
Dejan Stanković Gimnazija Bora Stanković Niš Niš
Nstaša Stanojević Gimnazija Zaječar Zaječar
Rodika Malica OS,,Djura Jaksic,, Pancevo
Драган Петровић МТШ „14. октобар“ Краљево
Марко Маринковић Васа Стајић Нови Сад
Srboljub MIlosavljevic Srednja Škola Nikola Tesla Leposavić Leposavić
Darina Poljak OŠ Stevan Dukić Beograd
Srboljub MIlosavljević Poljoprivredna Škola Priština Lešak Lešak
Nikola Djorovic Vasa Pelagić Beograd
Darina Poljak OŠ Lukrecija Ankucić Samoš
Dragan Kreculj OŠ „Jovan S. Popović“ Beograd Beograd
Darina Poljak OŠ Mlada pokolenja Kovačica
Biljana Milošević Kreativno pero Beograd
Biljana Milošević Kreativno pero Beograd
Saša Šipka oš Jovan Popović Beograd
Miljan Jeremić Knjaževačka gimnazija Knjaževac
Gordana Adamović OŠ „Veljko Petrović“ Begeč
Biljana Milošević Kreativno pero
Gordana Adamović OŠ „Miloš Crnjanski“ Novi Sad
Biljana Milosevic  Educon Beograd
Vesna Redjević Osnovna škola „Sava Kerković“ Ljig
Biljana Milosevic Educon Beograd
Valentina Milanov Ekonomsko-trgovinska škola Požarevac
Vesna Redjević Osnovna škola „Akademik Milenko Šušić“ Guča
Nenad Radovanovic OS“Popinski borci“ Vrnjacka Banja
Jasmina Almaši Tehnička škola Kikinda
Snežana Isaković OŠ „Vukova spomen škola“ Tršić
Valentina Markovic EUS „Slobodan Minic“ Arandjelovac
Svetlana Milošević Nešić Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
Nenad Radančević Branko Radičević Nikinci
Mirjana Tišma OŠ“Dragan Lukić“ Novi Beograd
Снежана Јелић Математичка гимназија Београд
Darko Vranić OŠ „Desanka Maksimović“ Gornji Milanovac
Nedeljko Ožegović Oš „Žarko Zrenjanin“ Novi Sad
Katarina Veljković Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
Sabolč Keringer ETŠ „Mihajlo Pupin“ Novi Sad Novi Sad
Vesna Kralj Damjanov Feješ Klara KIkinda
Biljana Milošević Educon Beograd
Ивана Обрадовић Gimnayija Sveti Sava Beograd
Vojislav Mehandžić Braća Grulović Beška
Горан Јелић Математичка гимназија Београд
Duško Obradović Gimnazija „Veljko Petrović“ Sombor
Миломир Илић Куршумлијско-подујевска гимназија Куршумлија
Tesmija Hinić „IVO LOLA RIBAR“ Sombor
Jasmina Karan OŠ „Branko Radičević“ Odžaci
Lidija Samardžija OŠ,,Ivan Goran Kovačić“ Niška Banja
Tesmija Hinić „Miroslav Antić“ Čonoplja
Марко Маринковић Васа Стајић Нови Сад
Radana Kizić Prva beogradska gimnazija Beograd
Vladislav Babijanović Tehnička škola „9.maj“ Bačka Palanka
Stana Polovina ETS „Mihajlo Pupin“ Novi Sad Novi Sad
Goran Bojović Prva osnovna škola kralja Petra II Užice
Ljiljana Calic OS „Branko Radicevic“ Maradik
Ljiljana Calic Simeon Aranicki Stara Pazova
Zagorka Pastor Tehnička škola Kikinda
Biljana Kalafatić OŠ „Petefi Šandor“ Novi Sad
Željko Antijević OŠ „Ljuba Nešić“ Zaječar
Olivera Stanimirovic O.S.,,Bubanjski heroji„ Nis
Željko Antijević OŠ „Ljuba Nešić“ Zaječar
Daniela Surovac Srednja škola Novi Bečej
Radovan Aničić OŠ Prof.dr Nedeljko Košanin Devići
Suzana Jevtimijević Dragan Lukić Novi Beograd
Ratka Živojinović OŠ „Despot Stefan Lazarević) Beograd
Radovan Aničić OŠ Vučić Veličković Međurečje
Zdenka Petković OŠ Ivan“ Goran Kovačić“ Niška Banja
Jelena Miljić ETŠ „Nikola Tesla“, Pančevo Pančevo
Dejan Milutinovic Drinka Pavlovic Kursumlija
Milica Beljin ETS “ Nikola Tesla “ Pancevo Pancevo
Dejan Milutinovic Miloje Zakic Kursumlija
Dejan Milutinovic Ekonomsko tehnicka kursumlijsko podujevska Kursumlija
Aleksandar Dostanić Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
Zoran Petrović Ginazija „Svetozar Marković“ Novi Sad Novi Sad
Marina Čeperković Gimnazija Vrnjačka Banja Vrnjačka Banja
Dejan Milutinovic Gimnazija kursumlijsko podujevska Kursumlija
Marija Jovanović Drinka Pavlović Kuršumlija
Miloš Pušić Prva beogradska gimnazija Beograd
Anka Misailović Užička gimnazija Užice
Danko Dankovic Tehnicka skola “Rade Metalac“ Leskovac Leskovac
Aleksandar Aleksić Užička gimnazija Užice
Ivana Tanasković OŠ Josif Pančić Baljevac
Marija Nićiforović Boško Đuričić Jagodina
Ljiljana Calic 22. jul Krcedin
Ljiljana Calic Ruza Djurdjevic Crna Cortanovci
Lidija Samardžija Ivan Goran Kovači¢ Niška Banja
Suzana Kostić OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ Niška Banja (Niš)
Milovan Slavković OŠ „Dimitrije Tucović“ Kraljevo
Mirjana Milošević Užička gimnazija Užice
Vladimir Micić „Bratstvo Jedinstvo“ Kucura
Ivana Mihajlović OS „Sveti Sava“ Vrčin
Vladimir Micić „Branko Radičević“ Ravno Selo
Biljana Bajčetić „20. oktobar“ Sivac
Vesna Veljkovic Elektrotehnička škola Rade Končar, 11000 Beograd Braće Grim 32 Beograd
Dejan Cvijetić U\i;ka gimnazija Užice
Borko Radović OŠ „Mihailo Baković“ Seljašnica Seljašnica
Dragana Jojić  „Vuk Karadžić“ Crvenka
Душан Живадиновић Нада Поповић Крушевац
Milica Zdravković EТŠ „Rade Končar“ Beograd
Јелена Стојановић Драган Лукић Београд, Нови Београд
 Danijela Mitov Gimnazija Zaječar
Vukasin Dekanic gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj Novi Sad
Vera Šalipur OŠ „Nikola Tesla“ Vinča
Smiljana Novakov „1. oktobar“ Botoš
Svetlana Jakšić OŠ „Nikola Tesla“ , Vinča Vinča
Svetlana Jakšić OŠ „Nikola Tesla“, Vinča Vinča
Filip Klain „Desanka Maksimović“ Čokot
Mirjana Čvorović ETŠ “ Nikola Tesla“ Beograd
Лидија Самарџија Иван Горан Ковачић Нишка Бања
Ana Stanojević Gimnazija „Bora Stanković“ Niš
Љиљана Стојковић ОШ „Ратко Павловић Ћићко“ Ратково
Љиљана Стојковић ОШ „Коста Стаменковић“ Српски Милетић
Milica Obradović „Jovan Cvijić“ Zminjak
Љиљана Стојковић ОШ „Ратко Павловић Ћићко“ Ратково
Љиљана Стојковић ОШ „Коста Стаменковић“ Српски Милетић
Љиљана Стојковић ОШ „Вук Караџић“ Дероње
Milica Obradovic „Jovan Cvijic“ Zminjak