Spisak prijavljenih mentora za školsku 2020/2021

Rok za prijavu mentora je do 08.11.2020. godine u 23.59h.

Link za prijavu mentora: Link

R.BR.Ime mentora:Prezime mentora:Naziv škole:Mesto škole:
1MilanRajkovićPolitehnička škola “Milutin Milanković”Kruševac
2VioletaBrankovićOŠ “Rade Dodić” milutovacMilutovac
3AleksandarReljinMladostVršac
4IvanaNovaković“Nata Jeliči攊abac
5Marija IlićOŠ”Bora Stanković” Karavukovo 
6GordanaĆeranićŠesta beogradska gimnazijaBeograd
7GordanaStanojevićOŠ”Kralj Aleksandar I”Novi Beograd
8TatjanaSaksaOŠ “23.oktobar”, GolubinciGolubinci
9JelenaMomčilovićOŠ “Vuk Karadžić” LeskovacLeskovac
10MarkoMilinkovićPrva niška gimnazija “Stevan Sremac”Niš
11ĐuraPađanOOŠ “Vladislav Ribnikar” Beograd
12ŽarkoMilenkovićSvetolik RankovićAranđelovac
13DraganaMilivojevićOŠ “Sveti Sava”Požarevac
14PredragMatovićGimnazijaMladenovac
15MirjanaJovićDule KaraklajićLazarevac
16ŽarkoMilenkovićVelja GerasimovićVenčani
17Žika Savuljesković OŠ “Vuk Karadžić” Negotin 
18ЗорицаСавић“Светислав Мирковић Ненад”Мала Плана
19SanelaMeđedovićOŠ Đura JakšićTrnava
20DraganĐorđevićETŠ “Mihajlo Pupin”Novi Sad
21Danijela StefanovićOŠ “Vuk Karadži攎itkovac
22MiloradĐorđevićO.Š.Momčilo ŽivojinovićMladenovac
23ZlatkoJovanovićOgnjen PricaKolut
24MilanRajkovićOŠ “Dragomir Marković”Kruševac
25EmilijaTodorovićOŠ “Pavle Savić”Beograd
26DanijelaMilojevićSutjeskaRaška
27ZlatkoJovanovićLaza KostićGakovo
28MirjanaMilićOŠ”Rade Dodić”Milutovac
29MiloradĐorđevićO.Š.Živomir SavkovićKovačevac
30Marina LakčevićOsnovna škola “Vuk Karadžić”Beograd
31MisalaZekićOŠ ,,Đura Jakšić” Trnava,Novi Pazar
32MarinaLakčevićOsnovna škola “Marija Bursać”Beograd
33AleksandarMilosevicOS “Kralj Petar I”Nis
34СашаМатијашевићОШ “Чегар” НишНиш
35DankaĐokić RadojevićGimnazija “Takovski ustanak”Gornji Milanovac
36MilankaPrijovićVuk KaradžićPriboj
37MarinaLakčevićПрва београдска гимназијаBeograd
38MarinaLakčevićПета београдска гимназијаBeograd
39JelenaSavkovićOŠ”Dule Karaklajić”Lazarevac
40MarinaLakčevićЕлектротехничка школа “Стари град”Beograd
41VelimirRadlovačkiŠkolski centar “Nikola Tesla”Vršac
42ArankaLasloPolitehnička školaSubotica
43MirkoCehZemunska gimnazijsZemun
44MilicaKirćanskiŽarko ZrenjaninZrenjanin
45DušicaVranićOŠ “Kralj Aleksandar I”Gornji Milanovac
46SlađanaRistić OŠ”Jovan Jovanović Zmaj” Stopanja 
47МаринаНиколићПрва Техничка ШколаКрагујевац
48НаташаСимуновићОШ “Ђура Даничић” Београд
49RadmilaNikolićEkonomska škola “Nada Dimić”Zemun
50DobricaCvijovićDragiša MihailovićKragujevac
51GoranNikolićGimnazija “Borislav Petrov Braca”Vršac
52JasminaKaralicO.S.Bubanjski heroji Nis
53TatjanaAlimpićEkonomska škola “Stana Milanović” ŠabacŠabac
54Svetlana Bugarin Pantović Gimnazija “Stevan Puzić “Ruma
55TatjanaAlimpićMuzička škola “Mihailo Vukdragović” ŠabacŠabac
56TomislavŠeremetSremski frontŠid
57TatjanaAlimpićStručna hemijska i tekstilna škola ŠabacŠabac
58Мр ГрадимикаПоповићОШ Свети СаваКосовска Митровиа
59NikolaPetrovićGavrilo PrincipZemun
60Danijelka PaunovićOŠ Miloš SavićLučica
61ZoranTopalovićMeša SelimovićNovi Pazar
62ValentinNovačićOŠ “Prva vojvođanska brigada”Novi Sad
63ZlatkoNedeljkovicOS Svetozar MarkovicKraljevo
64СнежанаМијаиловићГимназија “Таковски устанак”Горњи Милановац
65BrankoPetrovićBraća BaruhBeograd
66MarijaMiloševićGimnazija Jovan Jovanović ZmajNovi Sad
67NadaBanjac “Zdravko Čelar”Čelarevo
68Nataša Đurić-LazovićŠesta beogradska gimnazijaBEOGRAD
69JelenaMesarović IlićOŠ ”Miloš Obrenović”Aranđelovac
70MilicaZvekićOŠ “Đorđe Natošević”Novi Sad
71Anica  DišićĐura JakšićTrnava,Novi Pazar
72AndrijanaStefanovicOS ‘Bosko Djuricic’, JagodinaJagodina
73RadicaMutavdzicDjura JaksicNovi Pazar
74JelenaGrujičićZemunska gimnazijaZemun
75DušankaVujičićOŠ “Ratko Žarić”Nikšić
76DejanaDančetovićOŠ “Sveti Sava”Kosovska Mitrovica
77DanijelaNikolićOŠ”Sveti Sava”Gornji Milanovac
78SlavicaPokornićOŠ”Matija Gubec”Donji Tavankut
79Dragana Milović Milan Đ. Milićević Beograd 
80OliveraKrstonošićVuk KaradžićCrvenka
81KatarinaNešićGimnazijaKuršumlija
82BojanMuvrinGimnazija ZaječarZaječar
83JelenaZeljkovićOŠ ,, Ivan Gundulić”Novi Sad
84MiroslavIlićDeveta gimnazija “Mihailo Petrović Alas”Beograd
85VioletaJerinkićOŠ “Djura Daničić”Beograd
86MarinaGrujicicOS “ Milinko Kusic”,IvanjicaIvanjica
87MirjanaTišmaOŠ “Dragan Lukić”Beograd
88IvanMilovanovićOŠ “Joca Milosavljević”Bagrdan
89NegovanFilipovicGimnazija – Kosovska KamenicaKosovska Kamenica
90ДејанАрбутинаСава ШумановићЗемун
91SvetlanaStanković“Miloje Zakić”Kuršumlija
92DušanMicićOŠ “Mihajlo Pupin” – ZemunZemun
93SuzanaVučurovićSrednja škola “Svetozar Miletić”Novi Sad
94AleksandarMamićOŠ ,, Slobodan Bajić Paja”Novi Karlovci
95SvetlanaRadin“Đura Jakšić”Zrenjanin
96NjegošDragovićOsnovna škola “Vladimir Bukilić” Tulare, opština Medveđa
97SanjaDulićOŠ Ivan MilutinovićSubotica
98MirjanaMladenovićGimnazija “Bora Stanković” NišNiš
99ВераШалипурОШ “НиколаТесал”Винча
100MarjanaMladenovićJosif PančićBeograd, Čukarica
101Olga VujinOŠ “Ivo Andrić”Beograd
102DušanŠešićDeveta gimnazija “Mihailo Petrović Alas”Beograd
103Katarina BarišićOŠ”Ivo Andrić” Beograd
104ZoranGolubović20 OktobarNovi Beograd
105DraganaJovićETŠ “Rade KončarBeograd
106ŽeljkaBojićOŠ “Janko Veselinovi攊abac
107ДушицаЧичаМихаило Петровић АласБеоград
108SvetlanaMaletinGimnazija Jovan Jovanović ZmajNovi Sad
109ДушицаЧичаСтарина НовакБеоград
110MišoŽjakGimnazija “Mihajlo Pupin”Kovačica
111JelenaGrujičićGimnazija Stefan NemanjaBeograd
112MladenArsenovićGimnazija “Sava Šumanovi攊id
113DejanCvijetićUžička gimnazijaUžice
114MarkoČabrić“Branko Krsmanović”Donja Mutnica
115Milica PetrovićSveti SavaČituk
116JasminaMladenovićGimnazija “Bora Stanković”Vranje
117Gordana LonićOŠ,,Miroslav Antić”Futog
118НемањаГмизићОШ “Николај Велимировић”Шабац
119MilošMarkovićKralj Aleksandar I Gornji Milanovac
120MilošMarkovićMomčilo NastasijevićGornji MIlanovac
121MilošMarkovićEkonomsko-trgovačka škola “Knjaz Miloš”Gornji MIlanovac
122NenadRadovanovićPopinski borciVrnjačka Banja
123NebojšaJovanovićOŠ “Stana Bačanin” LešakLešak
124MarijaJakovljev10. oktobarSubotica
125ЈеленаБошковићЗемунска гимназијаЗемун
126 Vladan ObradovićGoran OstojićJagodina 
127GordanaPetrovićMTŠ “14.oktobar” KraljevoKraljevo
128SvetlanaMandićGimnazija “Žarko Zrenjanin” VrbasVrbas
129ВуканПоповићСредња техничка школа “Михајло Пупин” КулаКула
130AleksandraFilipovićOsnovna škola “Crnjanski”Jagodina
131SnežanaVeselinovićOŠ”Sveti Sava”Čačak
132TanjaOlear GojićOŠ,, Dragan Lukić”Beograd
133BorivojeĐurovićTehnička škola SmederevoSmederevo
134DanimirkaMiljkovićOŠ “Jelena Ćetković”Zvezdara
135AcaManićOŠ “Radoje Domanović”Vranje
136AcaManićOŠ”Dositej Obradović”Vranje
137ЈеленаСтојановићДраган ЛукићБеоград
138MiodragLazicBora Stanković GuberevacLeskovac
139ВладимирРистићSveti Sava ,PirotPirot
140РаданаКизићПрва београдска гимназијаБеоград
141BiljanaKosanovićDimitrije DavidovićSmederevo 
142MilijanaPetrovićOŠ”Milan Ilić Čiča”Aranđelovac
143ДрагицаГњатовићГимназија “Свти Сава”Београд
144МаријаИвановићПрва техничка школаКрагујевац
145Snežana Cvejić OŠ “Kralj Aleksandar I” Novi Beograd 
146LjiljanaŠkorićOŠ “Sava Šumanović”Erdevik
147ZoranMarinkovićOŠ “Milena Pavlović Barili”Beograd, Višnjička banja
148JasnaLazarevićTehnička škola SmederevoSmederevo
149DušicaČičaMihailo Petrović AlasBeograd
150Violeta MajskiOŠ “Dositej Obradović”Sombor
151МаркоКљајићБошко Палковљевић ПинкиСтара Пазова
152Stevka StančićOsnovna škola “Slavko Rodić”Bački Jarak
153Biljana NedićOŠ “France Prešern”Rakovica
154Вукица ГрбићЗемунска гимназијаЗемун
155IvicaBekrićOŠ”Knez Lazar”V.Kupci
156PavelMarčokOŠ “Jan Čajak”Bački Petrovac
157SlađanaMačenovskiOŠ Vojislav Voka Savić”Lazarevac
158RobertŽivanovŠkolski centar “Nikola Tesla”Vršac
159MilicaDenićOŠ “9. oktobar”Prokuplje
160NatalijaJakovljevPolitehnička škola Subotica
161IvanPremovićGimnazija RaškaRaška
162IvanPremovićSrednja škola “Kraljica Jelena”Raška
163ДанкаМрдак „Васа Пелагић”Београд
164NatašaMarjanovićZrenjaninska gimnazijaZrenjanin
165JelenaGrubićOŠ “Rastko Nemanjić – Sveti Sava”Nova Pazova
166SlavoljubBrakusOSNOVNA ŠKOLA CRNJANSKI JAGODINAJAGODINA
167VesnaVeljkovicElektrotehnička škola “Rade Končar”Beograd
168DanijelaBojović“Knez Sima Marković”Barajevo
169ГоранПешићОШ “СтојанНоваковић”Блаце
170AleksandraGrujić – JankuloskiOŠ ” GavriloPrincip”Beograd, Zemun
171SrboljubMilosavljevićSrednja škola NIkola Tesla LeposavićLeposavić
172MarijaAndonović RadojevićOŠ “Svetozar Marković”Kragujevac
173ДраганДраговићMedicinska škola Draginja NikšićSremska Mitrovica
174JelenaGajićOŠ ,,Crnjanski”Jagodina
175Suzana MijailovićOŠ ,,Crnjanski”Jagodina
176KatarinaSimonović“19. oktobar”Maršić, Kragujevac
177СветланаЊегомирШколски центар “Никола Тесла”Вршац
178MladenStefanovićVojna gimnazijaBeograd
179СветланаБолманацОШ “Сремски фронт”Шид
180SnežanaIsakovićOŠ “Vukova spomen škola” Tršić
181DraganIlićPrva niška gimnazija “Stevan Sremac”Niš
182ZoricaNikoletićGimnazija “Svetozar Marković” Novi SadNovi Sad
183AnaStojković1. majVrtogoš
184МиланЊегомирШколски центар “Никола Тесла” Вршац
185BiljanaNovakovićŠesta beogradska gimnazijaBeograd
186ДраганаЧолаковићОШ “Алекса Шантић”Гајдобра 
187SnežanaMarkovićŠesta beogradska gimnazijaBeograd
188NatašaStojkovićGimnazija “Bora Stanković”Niš
189JelenaNedin BrankovićPrva niška gimnazija “Stevan Sremac”Niš
190AleksandarIgićBraća NovakovSilbaš
191VesnaAnđelkovićOŠ ”Dragiša Luković Španac”Kragujevac
192IrenaVidanovićGimnazija PirotPirot
193НиколаЂорђевићГимназија ” Светозар Марковић”Ниш
194SanjaMilenovićKralj Aleksandar I Gornji Milanovac 
195VladislavBabijanovićTehnička škola “9.maj”Bačka Palanka
196BojanaPurićOŠ “Crnjanski”Jagodina
197NatasaMarkovicPalanacka gimnazijaSmederevska Palanka
198IgorSpasićSrednja školaKLadovo
199KokanJankovićOŠ Stefan Nemanja NišNiš – Pantalej
200SvetlanaPetrovićOš,,Danilo Kiš”Beograd
201Žaklina EftimovkskiGimnazija Svetozar Marković NišNiš
202DraganaStojčić“Ruđer Bošković”Beograd
203DraganaStojčić“Ruđer Bošković”Beograd
204PredragSavićGimnazija PirotPirot
205GabrijelaMilenkovićTŠDU ” Nikola Tesla” Kostolac
206EditNađOŠ ” SVETI SAVA ” RUMENKARUMENKA
207SabinaČIVOVIĆOsnovna škola “Polica”Berane
208Zorica Vukićević OŠ “Polica” Berane 
209MarijanaLončarOŠ”Vera Miščević”Belegiš
210SonjaVlahović-NikolićGimnazija “Svetozar Marković”Niš
211MarijaCvetkovićGimnazija “Svetozar Marković”Niš
212MilošBakovićOŠ “Desanka Maksimović”Kovin
213DarinaPoljakOŠ Lukrecija Ankucić SamošSamoš
214MarijaVeljovićOŠ “20.oktobar”Beograd
215SanjaMitrovićOŠ “Jovan Jovanović Zmaj”Kruševac
216DraganaPušićOŠ “Vuk Karadžić”Bačko Dobro Polje
217SanjaMitrovićOŠ “Dragi Makić”Bošnjane
218DraganaPušićOŠ “Jovan Grčić Milenko”Beočin
219OliveraStanojević“Sremski front”Šid
220DejanStankovićGimnazija “Bora Stanković” NišNiš
221MarijaVojinovićVuk KaradžićPrilužje
222JasminaKaranOŠ “Branko Radičević”Odžaci
223VesnaZarićGimnazija “Sveti Sava”Požega
224DaniloIličićSvetozar MarkovićLapovo
225DaniloIličićSrednja škola LapovoLapovo
226DraganaLalićOŠ “Aleksa Šantić” KaluđericaKaluđerica
227Ljiljana Rehner“Aleksa Šantić” Stepanovićevo
228ČedomirKučevićSrednja škola “Kraljica Jelena”Raška
229VesnaSmuđaGimnazija “Branko Radičević”Stara Pazova
230ŽanaPušićOŠ “Jovan Grčić Milenko”Beočin
231IvanĐukaOŠ “Jovan Grčić Milenko”Beočin
232Milka MajkićVasa StajićNovi Sad
233TanjaJovanovićOŠ”Dragan Lukić”Novi Beograd
234NatašaRadekaDeveta gimnazija “Mihailo Petrović Alas”Beograd
235TatjanaBlagojevićOŠ”Branko Radičević”Sedlare
236IvanaTanaskovićOŠ “Josif Pančić” Baljevac na iBruBaljevac na Ibru
237IvanaTanaskovićOŠ “Raška” RaškaRaška
238DušanPanićTehnička škola 9.majBačka Palanka
239NatašaStanojevićGimnazija ZaječarZaječar
240MilanIvanovićGimnazija “Bora Stanković”, NišNiš
241DraganIlićGimnazija “Bora Stanković”Niš
242BorislavSedlanOsnovna škola “Žarko Zrenjanin”Zrenjanin
243GordanaGatarićOŠ “Dositej Obradović” OpovoOpovo
244DraganaSimićSrednja stručna škola “4. juli”Vrbas
245BojanMartinovićSvetozar MiletićVrbas
246SonjaJovanovićOŠ “Jefimija”Obrenovac
247DejanVukojevićOŠ “Brana Pavlović”Konjuh
248ZoranPetrovićOŠ “Dr Jovan Cvijić” SmederevoSmederevo
249SrđanKušakovićGimnazija Vrnjačka BanjaVrnjačka Banja
250AleksandraBogićević“Simeon Aranicki”Stara Pazova
251MarinaČeperkovićGimnazija Vrnjačka BanjaVrnjačka Banja
252DraganaDimitrijevicBranko RadičevicVladicin Han
253DušanŽivadinovićNada PopovićKruševac
254MirkoMladenovićGimnazija “Svetozar Marković”Niš
255DanijelaAlurovićVI beogradska gimnazijaBeograd
256JelenaJoksimovićOŠ “Dragan Lukić”Novi Beograd
257SabinaČIVOVIĆOsnovna škola “Polica”Berane
258MarijaLalicBorislav PekicNovi Beograd
259JelenaRanđelovićDubravaKnjaževac
260JelenaRanđelovićKnjaževačka gimnazijaKnjaževac
261VanjaRadević AleksićDeveta dimnazija “Mihailo Petrović Alas”Beograd
262NevenaPerićOŠ “Dimitrije Davidović” Smederevo
263JelenaMesarović IlićOŠ “Miloš Obrenović”Arandjelovac
264ДаницаШаренацДоситеј ОбрадовићНови Сад
265MirjanaMiloševićUžička gimnazijaUžice
266СнежанаМарјановићКоста АбрашевићБеоград, Ресник
267МиланкаСтојковићОШ “Десанка Максимовић”Ковин
268DanijelaDanić KuručevTehnička školаZrenjanin
269SnežanaMilosavljevićMitrovačka gimnazijaSremska Mitrovica
270NatašaMajstrovićZmaj Jova JovanovićRuma
271NatašaMajstrovićStevan DukićBeograd
272DraganaBanjacZmaj Jova JovanovićRuma
273DarinaPoljakStevan DukićBeograd
274NatasaKorugaOS “10.oktobar”Subotica
275Jelena BatanjacOŠ “Milena Pavlović Barili”Beograd (Palilula)
276MirjanaMitićOŠ Kralj Petar INiš
277GordanaMaksimovićGimnazija KruševacKruševac
278MilenaŠinkaGimnazija “Sava Šumanovi攊id