Rezultati i rang liste – Školsko takmičenje (Viši razredi)

Izvinjavamo se zbog kašnjenja rezultata takmičenja.
Imali smo preko 20.000 takmičara ali i revijalno takmičenje u toku ove nedelje (za mlađe razrede OŠ).

Rezultati sa školskog takmičenja po kategorijama poslati su svim mentorima i koordinatorima

Učenici čija su polja obeležena žutom bojom su se plasirali na sledeći nivo takmičenja. Njihovi mentori će dobiti mail-ove i SMS poruke o daljim aktivnostima.
Molimo mentore učenika, koji su obeleženi crvenom bojom da nas kontaktiraju.

Naredni nivo takmičenja održava se istovremno u regionalim centrima Niš, Beograd, Novi Sad i Kruševac 24. Janura 2015. godine. Za svakog učenika koji se plasirao na naredni nivo takmičenja navedeno je u koji regionalni centar je raspoređen.

Svi učenici koji su se plasirali na naredni nivo takmičenja dobitnici su Bronzanog priznanja.

Zahvaljujemo se svim koordinatorima, mentorima i učenicima koji su bili učesnici ovog takmičenja. Nadamo se da je takmičenje bilo zanimljivo kako učenicima, tako i njihovim profesorima. Takođe se nadamo da će nas sledeće godine biti još više, a sve u cilju promovisanja predmeta Informatika i računarstvo u obrazovanju.

Molimo sve mentore koji nam nisu poslali fotografije (a slikali su) da nam pošalju kako bi napravili jednu zajedničku foto-galeriju.

Programski odbor takmičenja ,,Dabar”