Poseta Univerzitetu Metropolitan u Nišu 28. 04. 2017

U petak, 28. aprila, gosti Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan u Nišu bili su učenici i profesori iz Kruševca,  koji su postigli  zapažene rezultate na međunarodnom takmičenju iz računarske i informatičke pismenosti za učenike osnovnih i srednjih škola „Dabar“, koje Univerzitet Metropolitan podržava već treću godinu za redom.

Učenici i profesori Politehničke škole, Gimnazije i Hemijsko tehnološke škole bili su u subotu u prilici da učestvuju u različitim  radionicama organizovanim samo za njih: Osnove Java programiranja, HTML, Fotografija, Kreiranje vizuelnog identiteta, Gerila marketing i Postupak osnivanja i registracija preduzeća.

Posle radnog dela dana, gosti iz Kruševca uživali su u obilasku  Niša i gradskih znamenitosti.

Učenicima i profesorima iz Kruševca upriličili smo dan posvećen samo njima i bogat raznim aktivnostima, a kakva je bila atmosfera pogledajte u nastavku.

Ostavite komentar

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>