Spisak prijavljnih mentora 2017/2018

www-dabar-edu-rs

 

Prijavljno mentora: 336

Srednje škole:210

Osnovne škole: 126

Link za prijavu: Link

R. Br. Ime mentora: Prezime mentora: Naziv škole:
1 Svetlana Jakšić “Nikola Tesla” – Vinča
2 Jelena Nedin-Branković prva niška gimnazija “Stevan Sremac”
3 Tanja Knežević Gimnazija
4 Velimir Radlovački Školski centar “Nikola Tesla”
5 Dragica Gnjatović Gimnazija “Sveti Sava”
6 Milan Rajković Politehnička škola ,,Milutin Milanković”
7 Gordana Janevska “Dimitrije Todorović Kaplar”
8 MIlan Rajković Ekonomska škola
9 Svetlana Radlovački Školski centar “Nikola Tesla”
10 Dragana Milović OŠ “Milan Đ. Milićević”
11 Milanka Prijović Vuk Karadžić
12 Miloš Milićević Mašinsko elektrotehnička škola Priboj
13 Аца Манић ОШ “Радоје Домановић”
14 Аца Манић ОШ “Доситеј Обрадовић”
15 Olga Vujin OŠ “Ivo Andrić”
16 Marija Andonović Radojević “Svetozar Marković”
17 Bojana Janković OŠ “Banović Strahinja”
18 Tatjana Andrejevic Andrejevic OS Sreten Mladenovic
19 Filip Klain Desanka Maksimović
20 Danijela Grujovic Sreten Lazarevic
21 Nenad Šarić Matko Vuković
22 Goran Bradić OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka”
23 Suzana Vučurović Srednja škola “Svetozar Miletić”
24 Valentina Markovic EUS “Slobodan Minic”
25 Biljana Gerov OŠ “Stojan Ljubić”
26 Aleksandra Drljača Tehnička škola “Mileva Marić- Ajnštajn”
27 Božidar Bekonja “Vuk Karadžić”
28 Nebojša Varnica Gimnazija “Sveti Sava” Požega
29 Данијела Данић Куручев “Никола Тесла”
30 Emilija Todorović OŠ “Pavle Savić”
31 Данијела Данић Куручев “Петар Кочић”
32 Милан Његомир Školski centar “Nikola Tesla”
33 Tanja Olear Gojić OŠ ,,Dragan Lukić”
34 Svetlana Njegomir Školski centar “Nikola Tesla”
35 Снежана Мијаиловић Гимназија “Таковски устанак”
36 Zoran Fržop Đuro Strugar
37 Đura Pađan OOŠ “Vladislav Ribnikar”
38 Gordana Petrović Mašiska tehnička škola “14.oktobar”
39 Kornel VIlagos Čeh Karolj
40 Vesna Nikitović Gimnazija “Žarko Zrenjanin”
41 Miodrag Ćiković OŠ “Vuk Karadžić” Bač
42 Miodrag Ćiković OŠ “Ivo Lola Ribar” Plavna
43 Miodrag Ćiković OŠ “Moša Pijade” Bačko Novo Selo
44 Boško Radovanović Srednja tehnička PTT škola
45 Djordjije Bubanja Osnovna škola “Nada Purić”
46 Tatjana Alimpić OŠ “Jovan Cvijić” Zminjak
47 Marijana Lončar Boško Palkovljević Pinki
48 Dejan Stanković Gimnazija “Bora Stanković” Niš
49 Zagorka Pastor Tehnička škola
50 Goran Nikolić Gimnazija “Borislav Petrov Braca”
51 Miloš Marković OŠ “Kralj Aleksandar I”
52 Olivera Milosevic Gimnazija Mladenovac
53 Milan Spasojević OŠ “Ilija Garašanin”
54 Milan Spasojević OŠ “Sveti Sava”
55 Biljana Nikolić Prva tehnička škola “Milutin Milanković”
56 Dragan Ilić Prva niška gimnazija “Stevan Sremac”, Niš
57 Lidija Krsmanović OŠ ‚‚Dositej Obradović”
58 Ljiljana Radosavljević Muzička škola “Jovan Bandur”
59 Marko Milinković Prva niška gimnazija “Stevan Sremac”
60 Milovan Slavković OŠ “Dimitrije Tucović”
61 Jelena Lojović OŠ “Ivo Lola Ribar”
62 Dragoljub Đurić OŠ Ivan Goran Kovačić
63 Zorica Savić OŠ “Svetislav Mirković Nenad”
64 Драгана Радека Основна школа “Десанка Максимовић”
65 Vesna Janoševiċ Učitelj Tasa
66 Snežana Bogavac Mihajlović Vožd Karađorđe
67 Biljana Marković Pavle Savić
68 Dragana Milivojević OŠ “Sveti Sava”
69 Јелена Грубић ОШ “Растко Немањић – Свети Сава”
70 Đurica Maćoš “Jovan Jovanović Zmaj”
71 Patrik Malina OŠ “15. oktobar”
72 Darko Carić OŠ “Žarko Zrenjanin” Zrenjanin
73 Goran Stanojević Srednja tehnička PTT škola
74 Jelena Miljić ETŠ ‚‚Nikola Tesla‚‚ Pančevo
75 Natalija Milićević Gimnazija
76 Ljiljana Stojković “Ivan Goran Kovačić”
77 Dušica Vranić OŠ “Kralj Aleksandar I”
78 Svetlana Mandić Gimnazija “Žarko Zrenjanin”
79 Соња Влаховић-Николић Гимназија “Светозар Марковић”
80 Milan Ivanović Gimnazija “Bora Stanković”
81 Suzana Stojadinovic Pavlovic Ekonomsko trgovinska skola
82 Miloš Baković OŠ “Desanka Maksimović”
83 Dejan Pejčić Gimnazija “Bora Stanković” Niš
84 Марина Николић Прва техничка школа
85 Zoran Topalović OŠ “Meša Selimović”
86 Ivan Milić Gimnazija Paračin
87 Милиц Јовановић Свети Сава
88 Miodrag Lazić OŠ Bora Stanković
89 Nevena Pešić OŠ “Stojan Novaković”
90 Gorica  Ivanovic OS ,,Sveti Sava,,
91 Violeta Branković OŠ “Rade Dodić” Milutovac
92 Mladen Stefanović Vojna gimnazija
93 Danko Danković Tehnička škola ”Rade Metalac”
94 Jovan Sandić Srednja škola “Svetozar Miletić”, Novi Sad
95 Danijela Mitić OS Stevan Sremac Dobanovci
96 Tatjana Mitić Prva niška gimnazija “Stevan Sremac”
97 Dejan Vukojević OŠ “Brana Pavlović”
98 Милана Доброта Основна школа – Борислав Пекић
99 Biljana Lukić Srednja škola
100 Gordana Maksimović Gimnazija
101 Олгица Ердељан Жарко Зрењанин
102 Danijela Ćuzović Gimnazija Sveti Sava
103 Valentin Novačić OŠ “Prva vojvođanska brigada”
104 Вукица Грбић Земунска гимназија
105 Дражен Алексић Зрењанинска гимназија
106 Jasna Lazarević Tehnička škola Smederevo
107 Anastazija Kokai OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”
108 Violeta Velimirović Ljubica Radosavljević Nada
109 Sonja Jovanović OŠ “Branko Radičević”
110 Slavica Stolić Prva tehnička škola “Milutin Milanković”
111 Sonja Jovanović OŠ “Branko Radičević”
112 Ljiljana Škorić Sava Šumanović
113 Dejana Vasiljević OŠ “Sonja Marinković”
114 Zorica Boškov Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj
115 Zorica Boškov Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj
116 Marija Milošević Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj
117 Denis Tufekčić Sveti Sava
118 Јелена Вељовић Мијаиловић “Трећи крагујевачки батањон”
119 Jelena Lojović OŠ “Žarko Zrenjanin”
120 Dejan Vukadinović OŠ “Bratstvo-jedinstvo”
121 Dejan Vukadinović OŠ “Mladost”
122 Драгана Пушић “Светозар Милетић”
123 Gordana Ćeranić Šesta beogradska gimnazija
124 Ivana Novaković Stojan Novaković
125 Dragan Milić TehničkaškolaZaječar
126 Srđan Temerinac Gimnazija “20.Oktobar”
127 Ivana Antić OŠ “Nikola Tesla”
128 Ivana Antić OŠ “Ilija Garašanin”
129 Nenad Radovanović OŠ”Popinski borci”
130 Maja Pažun “Vasa Pelagić”
131 Biljana Ivanovic SŠ “Nikola Tesla”
132 Jasminka Ristić Sveti Sava
133 Snežana Zamurović Gimnazija “Dušan Vasiljev”
134 Danka Đokić Radojević Gimnazija “Takovski ustanak”
135 Srđan Temerinac “Žarko Zrenjanin”
136 Александар Јовановић ОШ”Брана Павловић”
137 Александар Јовановић ОШ”Доситеј Обрадовић”
138 Sanja Ječmenica Jovan Sterija Popović
139 Milica Zvekić OŠ “Đorđe Natošević”
140 Katarina Nesic Gimnazija
141 Александар Ранчић ОШ”Деспот Стефан Лазаревић”
142 Jelena Grujičić Zemunska gimnazija
143 Милош Ивезић ОШ “Добрица Ћосић”
144 Svetlana Radin “Djura Jaksic”
145 Marija Cvetković Gimnazija “Svetozar Marković”
146 Александар Достанић Митровачка гимназија
147 Едит Нађ ОШ ” СВЕТИ САВА “
148 Jelena Momčilović OŠ “Vuk Karadžić” Leskovac
149 Dragana Lazarević OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”
150 Danijela Nikolić Sveti Sava
151 Snežana Marjanović OŠ “Kosta Abrašević”
152 Nebojša Jovanović OŠ “Stana Bačanin” Lešak
153 Svetlana Milosevic Nesic Zrenjaninska gimnazija
154 Dragan Kreculj OŠ “Jovan S. Popović” Beograd
155 Jelena Boskovic Zemunska gimnazija
156 Олгица Ердељан Ђура Јакшић
157 Biljana Pejčić OŠ,,Siniša Janić,,
158 Tamara Stoisavljevic Zemunska gimnazija
159 Milica Zdravković ETŠ “Rade Končar”
160 Ružica Vukelić “Nikola Tesla”
161 Aleksandar Tasić Treća beogradska gimnazija
162 Anđela Đorović OŠ “Jovan Ristić”
163 Žana Pušić “Jovan Grčić Milenko”
164 Ivica Bekric O.Š. Knez Lazar
165 Marija Pantović Gimnazija Smederevo
166 Srđan Kušaković Gimnazija Vrnjačka Banja
167 Olgica Mihajlović OŠ “Ljubica Radosavljević Nada” Zaječar
168 Zlatko Jovanović “Ognjen Prica”
169 Zlatko Jovanović “MOša Pijade”
170 Zlatko Jovanović “Laza Kostić”
171 Slavuj Milić Tehnička škola “9. maj”
172 Jelena Marjanović OŠ”Radoje Domanović” Manojlovce
173 Ivan Premović OŠ “Stana Bačanin”
174 Danijela Bojović Knez Sima Marković
175 Vlado Zvijer Tehnička škola “9. maj”
176 Mirjana Milošević Užička gimnazija
177 Igor Jevtić Mašinsko-elektrotehnička
178 Svetlana Erceg TŠ”9.maj”
179 Svetlana Erceg OŠ”Miroslav Antić”
180 Darko Pavlović Mitropolit Mihailo
181 Biljana Marić Hemijsko-prehrambena tehnološka škola
182 Milan Lukić OŠ “Dositej Obradović”
183 Dragana Ćeranić  23.oktobar
184 Marija Veljović OŠ “20.oktobar”
185 Saša Stanković TŠ “Rade Metalac”
186 Ružica Poluga Srednja škola “Dragačevo” Guča
187 Barbara Miladinov Zrenjaninska gimnazija
188 Bojan Antić EGŠ “Nikola Tesla”
189 Nataša Majstrović OŠ “Zmaj Jova Jovanović”, Ruma
190 Ljiljana Zagorac Gimnazija “Svetozar Marković”
191 Tesmija Hinić  “IVO LOLA RIBAR”
192 Nikola Rajevac Osnovna škola “Andra Savčić”
193 Marina Čeperković Gimnazija
194 Milan Dinić Jovan Jovanović Zmaj
195 Milan Dinić Vuk Karadžić
196 Dragan Đorđević Elektrotehnička škola “Mihajlo Pupin”
197 Radmila Hajder ETŠ “Mihajlo Pupin”
198 Gradimirka Nikolić OŠ “Jastrebački partizani”
199 Nikola Đorović OŠ”Laza Kostić”
200 Mladen Jovanović Miroslav Antić
201 Milan Nikolić OŠ “Aca Sinadinović”
202 Snežana Popović OŠ “Braća Novakov”
203 Irena Vidanović Gimnazija Pirot
204 Tatjana Delić Branko Radičević
205 Andrej Trifković Mihajlo Pupin
206 Miroslav Ilić Deveta gimnazija “Mihailo Petrović Alas”
207 Dragana Đurić OŠ “Stevan Jakovljević”
208 Milanka Stojković Desanka Maksimović
209 Vesna Stanojević ETŠ “Mihajlo Pupin”
210 Вукан Поповић Иса Бајић
211 Dejan Pejčić Ekonomska škola Niš
212 Olgica Buljovčić Sveti Sava
213 Snežana Popović OŠ “Mileta Protić”
214 Marija Prutkin Jovan Popović
215 Violeta Branković OŠ “Rade Dodić” Milutovac
216 Duško Kojić Tehnička škola “9.maj” Bačka Palanka
217 Biljana Maksimović OŠ “Žarko Zrenjanin”
218 Драган Драговић Медицинска школа Драгиња Никшић
219 Biljana Šutić “Aleksa Šantić” Gajdobra
220 Biljana Šutić “Desanka Maksimović”
221 Marijana Jurić “Ilija Milosavljević Kolarac”
222 Biljana Šutić “Sveti Sava”
223 Erna Sakač ETŠ”Mihajlo Pupin”
224 Olivera Krstonošić OŠ”Vuk Karadžić”
225 Radovan Aničić OŠ “Prof. dr Nedeljko Košanin” Devići
226 Anita Topalović  Veljko Dugosevic
227 Anita Topalović Ivo Lola Ribar
228 Vanja Radević Aleksić Deveta gimnazija “Mihailo Petrović Alas”
229 Jelena Pavlović Gimnazija “Svetozar Marković”
230 Vladimir Spasić ..Mito Igumanovi”
231 Саша Матијашевић Основна шкла “Чегар” Ниш
232 Gradimirka Popović OŠ “Sveti Sava”
233 Мр Градимирка Поповић ОШ “Свети Сава”
234 Наташа Симуновић ОШ ”Ђура Даничић”
235 Jelena Nedin-Branković Prva niška gimnazija “Stevan Sremac”
236 Mirko Mrdak OŠ “Sveti Sava” Čačak
237 Miodrag Krstić Ekonomska škola Niš
238 Boban Milenković Učitelj Tasa
239 Mirjana Đurić Rada Šubakić
240 Vesna Kosanovic Ekonomska skola
241 Aleksandra Božić OŠ “Miroslav Antić”
242 Iveta Đurovka Osnovna škola “Ljudovit Štur”
243 Milijana Grković OŠ “Dušan Jerković”
244 Šandor Doci Vladimir Rolović
245 Šandor Doci Đura Jakšić
246 Bojana Satarić Srednja škola za ekonomiju, pravo i administraciju
247 Aleksandar Stojković OŠ ” Sreten Mladenović Mika” Niš
248 Božidarka Lučić Elektrotehnička škola “Mihajlo Pupin”
249 Dušan Koprivica OŠ “Jastrebački partizani”
250 Дејан Нађ Електротехничка школа “Михајло Пупин”
251 Dragana Stanisavljević Radoje Domanović
252 Milijana Krasojevic OS ”Radoje Domanovic” Nis
253 Verica Radović Elektrotehnička škola Nikola Tesla
254 Suzana Stankov Gimnazija
255 Sonja Jovanović OŠ “Jefimija”
256 Darina Poljak OŠ Lukrecija Ankucić Samoš
257 Darina Poljak OŠ Mlada pokolenja Kovačica
258 Mirjana Brankov Mihajlo Pupin
259 Milena Klarić IV Gimnazija
260 Violeta Majski OŠ “Dositej Obradović” Sombor
261 Tatjana Blagojević Branko Radičević
262 Svetlana Maletin Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj
263 Anka Misailović Užička gimnazija
264 Jelena Djurdjev Gimnazija “Jovan Jovanović Zmaj”
265 Snežana Cvejić OŠ ”Kralj Aleksandar I”
266 Nina Delčev Ekonomska škola
267 Vukašin Dekanić Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj
268 Dragan Zilovic kkhjk hjkffjkh
269 Jelena Arsenović OŠ ” Vojvoda Stepa”
270 Dušanka Galečić Gimnazija Branko Radičević
271 Maja Manić Vuk Karadžić
272 Maja Manić Škola za muzičke talente
273 Srboljub Milosavljević Srednja Škola “Nikola Tesla” Leposavić
274 Gordana Cvetic Ekonomska skola i GTS Neimar
275 Sonja Kiš OŠ “Jovan Sterija Popović”
276 Katarina Milutinović OŠ “9. srpska brigada”
277 Jelena Kerekeš OŠ”Vuk Karadžić”
278 Bojan Nedeljković Jovan Popović
279 Živana Srdanov ETS “Mihajlo Pupin”
280 Djordjije Bubanja Osnovna škola “Nada Purić”
281 Marica Caković Vladimir Perić Valter
282 Stana Polovina ETS “Mihajlo Pupin”Novi Sad
283 Dušan Kovački ETŠ Mihajlo Pupin
284 Dragana Čolaković “Aleksa Šantić”
285 Марија Ивановић Прва техничка школа
286 Ankica Marić OŠ “Dositej Obradović”
287 Snežana Ivelja TŠ 9.maj
288 Slađana Mačenovski Vojislav Voka Savić
289 Љиљана Стојковић Ратко Павловић Ћићко
290 Zorana Tošić Deveta gimnazija “Mihailo Petrović Alas”
291 Mirjana Stanojević Svetolik Ranković
292 Ankica Marić OŠ “Slobodan Bajić- Paja”
293 Vesna Veljković Elektrotehnička škola “Rade Končar”
294 Марко Маринковић Васа Стајић
295 Biljana Kalafatić OŠ “Petefi Šandor”
296 Goran Pešić Stojan Novaković
297 Милица Јеловац 20.октобар
298 Milica Kirćanski Žarko Zrenjanin
299 Marko Kukureković “Bubanjski heroji”
300 Živka Milenović Tehnička škola
301 Biljana Kalafatić POŠ “Tvrđava”
302 Mojca Verbič OŠ “Filip Filipović”
303 Mojca Verbič OŠ “Braća Baruh”
304 Srđan Ilijev OŠ “Dr Aleksandar Sabovljev”
305 Srđan Ilijev OŠ “Dositej Obradović”
306 Ljiljana Calic OS “Branko Radicevic”, Maradik
307 Miljana Zdravković Trinaesta beogradska gimnazija
308 Dejan Sinđelić Ekonomska škola Kuršumlija
309 Tijana Neznanović OŠ”Simeon Aranicki”
310 Nataša Kijanović “Milosav Stiković”
311 Dejan Dikić Ekonomska škola Niš
312 Milijana Aćimović Užička gimnazija
313 Ankica Marić OŠ “Petar Kočić”
314 Biljana Popović OŠ ŽARKO ZRENJANIN APATIN
315 Горан Станојевић ’22 ДЕЦЕМБАР” ДОЊА ТРЕПЧА
316 Dejan Dobrić “Vuk Karadžić”
317 Dejan Dobrić “Vera Radosavljević”
318 Горан Бојовић Прва основна школа краља Петра Другог
319 Биљана Бојовић Прва основна школа краља Петра II
320 Srđan Ilijev OŠ “Žarko Zrenjanin”
321 Nada Stojičević Elektrotehnička škola “Nikola Tesla”
322 Slavica Djordjević OS “Sveti Sava” Čačak
323 Gabrijela Milenković TŠ”Nikola Tesla” Kostolac
324 Rada Marković OŠ “Kralj Aleksandar I”
325 Saša Šipka Jovan Popović
326 Vladislav Babijanović Tehnička škola “9.maj”
327 Nataša Stojković Aleksinačka gimnazija
328 Maja Kozomora Tehnička škola “9.maj”
329 Olivera Stanimirovic O.Š.” Bubanjski heroji”
330 Milena Životić Ilić Deveta gimnazija “Mihailo Petrović Alas”
331 Mirjana Stanojević OŠ “Svetozar Marković”
332 Драгана Николић Гимназија ,,Стеван Пузић”
333 Dragana Nikolić Stojanović  ” Anta Bogićević”
334 Ana Stanojević Gimnazija “Bora Stanković”
335 Danijela Stajic Elektrotehnička Škola Nikola Tesla Niš
336 Jelena Bursać TŠ “9. maj”

Ostavite komentar


Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>