Prijavljene škole

logoKS

Prijava na takmičenje je završena, zahvaljujemo svim školama i koordinatorima koji su se prijavili. U toku dana dobićete mail-ove sa uputstvima i kodovima za pristup za Vaše škole.

Osnovne škole:

1. O.Š. Dragomir Marković”- Kruševac

Koordinator: Saša Jevtić

2. O.Š.  “Mihailo Baković” – Prijepolje

Koordinator: Jelena Derikonjić

3. O.Š.  “Zmaj Jova Jovanović” – Ruma

Koordinator: Nataša Majstrović

4. O.Š.  “Ljudovit Štur” – Kisač

Koordinator: Iveta Đurovka

5. O.Š.  “Kralj Petar I” – Niš

Koordinator: Suzana Miljković

6. O.Š.  “Jovan Popović” – Kruševac

Koordinator: Bojan Tomić

7. O.Š.  “Vladislav Savić Jan” – Kruševac

Koordinator: Bojan Tomić

8. O.Š.  “Dositej Obradović” – Kruševac

Koordinator: Milan Lukić

9. O.Š.  “Veljko Dugošević” – Ruma

Koordinator: Anita Topalović

10. O.Š.  “Ivo Lola Ribar” – Ruma

Koordinator: Anita Topalović

11. O.Š.  “Dositej Obradović” – Sombor

Koordinator: Violeta Majski

12. O.Š.  “Vladislav Petković Dis” – Beograd

Koordinator: Ana Tanasković

13. O.Š.  “Branko Radičević” – Odžaci

Koordinator: Ana maksimović

14. O.Š.  “Prva vojvođanska brigada” – Novi Sad

Koordinator: Gliša Gavrilov

15. O.Š.  “Nikola Tesla – Vinča” – Beograd

Koordinator: Svetlana Jakšić

16. O.Š.  “Despot Stefan “- Gornji Stepoš – Kruševac

Koordinator: Ivana Bašić

17. O.Š.  “Vožd Karađorđe “- Niš

Koordinator: Saša Pejčić

18. O.Š.  “Đura Jakšić “- Leskovac

Koordinator: Bojan Krstić

19. O.Š.  “Desanka Maksimović ” Čokot – Novo Selo – Niš

Koordinator: Mladen Jovanović

20. O.Š.  “Jovan Sterija Popović”  – Vršac

Koordinator: Sonja Kiš

21. O.Š. “Mlada Pokolenja” – Kovačica

Koordinator: Darina Poljak

22. O.Š. “Lukrecija Ankucić” – Samoš

Koordinator: Darina Poljak

23. O.Š. “Knez Lazar” – Veliki Kupci – Kruševac

Koordinator: Vladan Krpić

24. O.Š. “Đura Jakšić” – Kać

Koordinator: Zorica Boškov

25. O.Š. “Dragi Makić” – Bošnjane – Kruševac

Koordinator: Sanja Mitrović

26. O.Š. “Miroslav Antić” – Odžaci

Koordinator: Svetlana Erceg

27. O.Š. “Matko Vuković” – Subotica

Koordinator: Nenad Šarić

28. O.Š. “Ivo Lola Ribar” – Ruma

Koordinator: Pamela Dobrosijević

29. O.Š. “Vuk Karadžić” – Crvenka

Koordinator: Valentina Rutović

30. O.Š. “Sveti Sava” – Kikinda

Koordinator: Arpad Pastor

31. O.Š. “Vuk Karadžić” – Kruševac

Koordinator: Dragana Marić Peruničić

32. O.Š. “Žarko Zrenjanin” – Obrovac

Koordinator: Srđan Temerinac

33. O.Š. “Nikola Tesla” – Banatsko Karađorđevo

Koordinator: Danijela Danić Kuručev

34. O.Š. “Kralj Aleksandar I” – Gornji Milanovac

Koordinator: Vesna Danilović

35. O.Š. “Branko Radičević” – Kruševac

Koordinator: Tatjana Delić

36. O.Š. “Žarko Zrenjanin” – Novi Sad

Koordinator: Vesna Cvetanović

37. O.Š. “Filip Višnjić” – Morović

Koordinator: Gordana Andrić

38. O.Š. “Kole Rašić” – Niš

Koordinator: Svetlana Veljković

39. O.Š. “Dositej Obradović” – Novi Sad

Koordinator: Jelena Đurđević

40. O.Š. “Sremski front” – Šid

Koordinator: Branislav Vučenović

41. O.Š. “Milutin i Draginja Todorović” – Kragujevac

Koordinator: Jasna Tanasković

42. O.Š. “Vuk Karadžić” – Žitkovac

Koordinator: Milan Dinić

43. O.Š. “Jovan Jovanović Zmaj” – Aleksinački Rudnik

Koordinator: Milan Dinić

44. O.Š. “Dragoljub Ilić” – Dračić

Koordinator: Maja Rakić

45. O.Š. “20. Oktobar” – Sivac

Koordinator: Valentina Rutović

46. O.Š. “Jovan Cvijić” – Zubin Potok

Koordinator: Miljan Kasalović

47. O.Š. “Ilija Garašanin” – Grocka

Koordinator: Ivana Antić

48. O.Š. “Jovan Popović” – Kikinda

Koordinator: Nenad Kihas

49. O.Š. “Radoje Domanović” – Niš

Koordinator: Milijana Krasojević

50. O.Š. “Jovan Dučić” – Petrovaradin

Koordinator: Suzana Stepanović

51. O.Š. “Mito Igumanović” – Kosjerić

Koordinator: Dragana Perišić

52. O.Š. “Ivan Goran Kovačić” – Niška Banja

Koordinator: Dragana Radosavljević

53. O.Š. “Stana Bačanin” – Donje Jarinje

Koordinator: Ivan Premović

54. O.Š. “Ivan Goran Kovačić” – Stanišić

Koordinator: Ljiljana Stojković

 

Srednje škole:

1. Gimnazija – Kruševac

Koordinator: Dragan Krstić

2. “Senćanska gimnazija – Senta

Koordinator: Silvija Nađ

3. EGŠ “Nikola Tesla” –  Jagodina

Koordinator: Bojan Antić

4. “Politehnika” – Škola za nove tehnologije –  Beograd

Koordinator: Jelena Stojanović

5.  Zrenjaninska gimnazija – Zrenjanin

Koordinator: Danijela Vukić

6.  “Aleksinačka gimnazija – Aleksinac

Koordinator: Nebojša Lazarević

7.  Gimnazija “Svetozar Marković” – Niš

Koordinator: Dijana Đorđević

8. Gimnazija – Raška

Koordinator: Miloš Pešović

9. Mašinsko – elektrotehnička škola – Priboj

Koordinator: Gordana Gardić

10.  Gimnazija “Bora Stanković” – Niš

Koordinator: Dejan Stanković

11.  Tehnička škola “9 Maj” – Bačka Palanka

Koordinator: Svetlana Erceg

12.  Srednja tehnička škola – Sombor

Koordinator: Marija Jandrić

13.  Ekonomska škola – Niš

Koordinator: Dejan Pejčić

14. Gimnazija “Dušan Vasiljev” – Kikinda

Koordinator: Snežana Zamurović

15. Tehnička škola – Kikinda

Koordinator: Jasmina Almaši

16. Medicinska škola – Kruševac

Koordinator: Nenad Nastić

17. Prva niška gimnazija “Stevan Sremac” – Niš

Koordinator: Dragan Ilić

18. Tehnička škola – Zaječar

Koordinator: Goran Stanković

19. S.Š. ,,Nikola Tesla” – Leposavić

Koordinator: Biljana Ivanović

20. Ekonomska škola – Kuršumlija

Koordinator: Danijela Stojanović-Jovanović

21.Gimnazija “Vuk Karadžić  – Babušnica

Koordinator: Danijela Stojanović-Jovanović

22. Elektrotehnička škola ,, Mija Stanimirović”   – Niš

Koordinator: Ivana Miladinović

23. Ekonomsko-ugostiteljska škola ,,Slobodan Minić”  – Aranđelovac

Koordinator: Valentina Marković